Motor Temizliği Hk..

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Motor Temizliği Hk..

REC link' Alıntı:
Siyah parçalar için kesinlikle:

Würth Silikon Sprey + Maaşallah

Daha iyisi beri gelsin  evil_Daemon

vvp9.jpg

MAşALLAHHHH kardeşim öncelikle sonra da sana bi sitem niye tayin aldın be kardeşim battle_Teroriste şaka bi yana keşke 1 yıl ben erken ya da sen geç gideydin recai olmadı böyle :(

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
O zaman "Allah ne verdiyse" gazı ile yola çıkarak arabada içte ve dışta gördüğümüz bütün siyah plastik parçalara düğünlerde havaya sıktıkları gibi sıkalım mı*  005hihih

İç kısımda özellikle göğüs ve torpido bölgesinde pek tavsiye etmem, oralar daha ziyade mat durması gereken kısımlar. Kapı fitilleri, kapıların ve bagaj kapağının menteşelerinin oradaki içinden kablo geçen siyah körükler ve cam fitilleri (özellikle yazın cam ses yaptığında) için son derece ideal bir ürün. Buralarda kullandıktan sonra bu kısımların uzun süre simsiyah ve parlak kaldığını görmek çok güzel oluyor :)

istenilirse kapı eşikerindeki plastik kısımda da kullanılabilir ama tekrar söylüyorum göğüs için tavsiye etmem.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
MAŞALLAHHHH kardeşim öncelikle sonra da sana bi sitem niye tayin aldın be kardeşim battle_Teroriste şaka bi yana keşke 1 yıl ben erken ya da sen geç gideydin recai olmadı böyle :(

Aga hiç sorma ya çok isterdim seninle tanışmak, araçlara uygulamalar yapmak :) Kasım abi de şimdi Astra aldı, ona da yetişemedim, onun için de üzgünüm :(

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Aga hiç sorma ya çok isterdim seninle tanışmak, araçlara uygulamalar yapmak :) Kasım abi de şimdi Astra aldı, ona da yetişemedim, onun için de üzgünüm :(

havalar ısınsın (erz de biraz zor ama) başını çok ağrıtcam bilgin olsun :) evin bahçesinde haftasonları bol bol uygulama yapmak istiyorum boyna ararım artık şu bu nasıl olcak diye :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
havalar ısınsın (erz de biraz zor ama) başını çok ağrıtcam bilgin olsun :) evin bahçesinde haftasonları bol bol uygulama yapmak istiyorum boyna ararım artık şu bu nasıl olcak diye :)

Canın sağolsun birader, hatta sen çaldır ben arayayım  dancee

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
sonax sprey plastikleri yapis yapis yapiyor bence kullanmayin ben begenmedim.
Yada sadece motor kismina sikin plastige sikmayin.
Bülent Bey yapış yapış yaptığını başkalarıda söyledi ama bende olmadı. Belki ben sıktıktan sonra süngerle siliyorum ondandır. Uyarınız içinde teşekkürler.