Motor Koltuk döşeme temizliği

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Motor Koltuk döşeme temizliği

Başarılı, araçlarımıznı koltuk döşemlerinin siyah olması temizlik açısından bir avantaj bence. Açık renkli bir döşemeye aynı uygulama yapılsaydı fark daha net belli olacaktı.  thnxx Koltukları temizlemek için evdeki temizlik malzemeleri yeterli olabiliyormuşun kanıtı ;)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nihat abi eline sağlık maşallah çok güZel olmuş, uzun zamandır swsaizdin sahalara hızlı bir dönüş yaptın greatt

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Nihat bey tebrikler süper olmuş.Ben de tatil dönüşü ıslak mayolarla oturulmuş koltuklara ne yapacağım diye düşünürken sizin yazınız ilaç gibi geldi,teşekkürler....

Teşekkür ederim birazda katkımız olduysa ne mutlu  ;)

ozgun88 link' Alıntı:
Estağfurullah abi eğer bi halı yikama makinem olsaydı bu haftasonu aynı uygulamadan yapardım bende :)

Bak bundan adım gibi eminim ;)

mrt54 link' Alıntı:
Eline Sağlık Nihat Abi Beni Benden Aldı Bu videolar bayılıyorum şu temizlik işlerine :D

Kazasız Belasız Günlerde Kirlet Abi :D

Teşekkür ederim sağolun  ;)

danger link' Alıntı:
Başarılı, araçlarımıznı koltuk döşemlerinin siyah olması temizlik açısından bir avantaj bence. Açık renkli bir döşemeye aynı uygulama yapılsaydı fark daha net belli olacaktı.  thnxx Koltukları temizlemek için evdeki temizlik malzemeleri yeterli olabiliyormuşun kanıtı ;)

Evet açık renk koltuklar daha güzel görünüyor ama koruması daha zor
Evet kesinlikle evdeki detarjanlarla gayet güzel sonuç alınıyor dediğiniz gibi  :)

OGOKTAS link' Alıntı:
Nihat abi eline sağlık maşallah çok güZel olmuş, uzun zamandır swsaizdin sahalara hızlı bir dönüş yaptın greatt

Teşekkürler ֖zdemir sağolasın  ;)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla Nihat abi temizliğin süper birde hepsını nete yukleyıp paylasman takdıre sayan gule gule kırlet abıı misss olmus masallah..

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elinize saglik astranin hak ettigi temizlik masallah diyelim;) ben bu kadar dip kap yapamiyorum komsular bakiyor valla utaniyorum:))

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Valla Nihat abi temizliğin süper birde hepsını nete yukleyıp paylasman takdıre sayan gule gule kırlet abıı misss olmus masallah..

Teşekkür ederim çok sağolasın elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz  ;)

kursatihtilali link' Alıntı:
Elinize saglik astranin hak ettigi temizlik masallah diyelim;) ben bu kadar dip kap yapamiyorum komsular bakiyor valla utaniyorum:))
Teşekkür ederim sağolun
Valla hiç utanmıyorum utanmamda çıkar arabamı temizlerim keyfime bakarım
İşte arabamı temizlerken habersiz çekilen resimlerim gayet rahatım  :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nihat abi eline sağlık  greatt araca aşk ile dokunup çapkın çapkın kesmişsin :)))