Motor Bölümüne(Ön Kaput Altına)Yavru Kedi Girmesi!....

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar...Yahu bu yavru kedilerin sonu gelmiyor...Hadi diyorum neyse büyüyünce girmez falanda sürekli yavruluyorlar...Bir yavru büyüse diğeri yerini alıyor...Malum benim araç hafta sonuna kadar yattığı için onlara daha ideal geliyor...Neyse,uzaklaştırmak için bir kaç öneri biliyorum ama daha etkili motora ve kediye zararsız ''Sirkeli su ve Naftalin''harici başka bir öneriniz varmı..?

• Beğen
Tepkiler: Murat

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kovalamaktan başka çare yok, ben her gördüğümde kovalıyorum, bir süre sonra beni görünce uzaklaşıyorlar, daha sonraysa hiç gelmez oluyorlar... Malesef başka bir çözüm aklıma gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve 06Berkay

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Pitbull bağlayın arabaya :D şaka şaka kovalamaktan başka çare yok :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Kaan.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar...Yahu bu yavru kedilerin sonu gelmiyor...Hadi diyorum neyse büyüyünce girmez falanda sürekli yavruluyorlar...Bir yavru büyüse diğeri yerini alıyor...Malum benim araç hafta sonuna kadar yattığı için onlara daha ideal geliyor...Neyse,uzaklaştırmak için bir kaç öneri biliyorum ama daha etkili motora ve kediye zararsız ''Sirkeli su ve Naftalin''harici başka bir öneriniz varmı..?
Abi benim de başım belada kedilerle otoparkta geceleri arabanın üstünü harita gibi çiziyorlar hadi kışın neyse sıcak motor üstüne yatıp ısınıyorlar ama sıcaklarda ne işleri var anlamadım🙂

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Abi benim de başım belada kedilerle otoparkta geceleri arabanın üstünü harita gibi çiziyorlar hadi kışın neyse sıcak motor üstüne yatıp ısınıyorlar ama sıcaklarda ne işleri var anlamadım🙂
Aynen kardeşim :)...Üstünü sağını solunu geçtim artı...Çoğu zaman kedi patisi kamuflajı ile geziyorum yollarda :)...Motor bölümü biraz sakat...Özelliklede V kayışının,klima komprasörünün hemen üstünde keçenin olduğu bölüme yatıyor..Dötünün kıymetini biliyor :)..Hareket halinde farketmezsem baya bir zararı olur hem kediye hem araca Allah korusun...
Çözüm olarak dedikleri gibi sprey kutusuna sirke+Kokulu el sabunu+Kolonyağı karışımı yapıp girdiği ve yattığı bölüme sıktım olmadı yine girmiş...En son aklıma ağır kokulu Bengay veya Vicks geldi...Fırca yardımıyla ilk girdiği yere yattığı veya yatableceği yerlere sürdüm...Şuan başaraılı...2-3 gündür gelmiyor....Bakıcaz artık yararı olmuşmu...İnşallah onu ve diğerlerini uzaklaştırır artık...Başarılı olursa millete bu yolu önericem artık..Eklem ağrılarına ve kedi kovmaya iyi gelir... :)..Yahu kedi kovucu spreyler satılıyor 200 lira civarı yuh dedim....

15c8bac288d790eb87.jpg

Son düzenleme: