michelin,contınental ve good year kullanan arkadaslar.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: michelin,contınental ve good year kullanan arkadaslar.

Tolga KARACA link' Alıntı:
Goodyear ın Efficientgrip i tüketim, sessizlik ve yumuşaklık açısından gayet iyi ama ıslak zeminde su tahliyesi zayıftır.

Yağmurlu havalarda güvenemiyordum, varmış bir hikmeti demek ki.
thnxx

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

continental sport contact 3 tek geçerim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
halıl abı hayırlı olsun.. contısporcontact 5 var sen baktın mı bunlara?
aldığım yerde 5 yoktu benim aldıklarım 3e yani 3ün yuvarlanma direnci iyileştirilmiş hali.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracın orj lastikleri conti ve oldukça iyiydiler gerçi 3.000 KM civarı kullandım sonra Jantları değiştirip Pirelli ye geçtim .
Pirelli den de memnunum..

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

tesekkurler arkadaslar.. mıchelın prımacy 3 bulabılırsem alıcam yoksa contı alıcam buyuk ıhtımalle :)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uysaydı benim contileri ayarlardık :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

saol abı.. ama 1,6 t olduguna gore senınkı 225 dır buyuk ıhtımal.. zaten prımacy hp buldum sadece 500 tlye bı de bı yerde sporcontact 5 var

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Yağmurlu havalarda güvenemiyordum, varmış bir hikmeti demek ki.
thnxx

Kesinlikle, tahliye kapasitesi az olduğundan yağmurdaki güven kaybı dışında yuvarlanma direnci de bariz artıyor; burada iki gündür yağmur var ve sürüşüm aynı olmasına rağmen tüketim ortalamam 8 litreyi geçti!

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

contisportcontact3e lastikleri aldığımda satıcı yol yardım zarfı kalmadığını daha sonra vereceğini söylemişti. çok da önemesememiştim başta, az önce uğrayıp aldım meğer bayağı güzel bir hizmetmiş. :)

Continental Yol Yardım Kampanyası

Şimdi 4 adet Continental lastik alanlar, yol yardım hizmeti kazanıyor. Siz de Continental'e gelin, her koşulda güvenle yol alın!

Yol yardım hizmeti neleri kapsıyor?

Çekici Hizmeti: Aracın arızalanması, kaza sonucu hareket edemez durumda kalması, iki lastiğin birden patlaması veya stepne bulunmaması gibi durumlarda araç, aynı il sınırlarında en yakın yetkili servise; benzinin bitmesi halinde ise en yakın benzinciye çekilir.

Kurtarma Hizmeti: Aracın çekici ile kurtarılmasının mümkün olmadığı durumlarda (kaza veya başka nedenlerle aracın yoldan çıkması gibi) kurtarma masrafları 200 Euro'ya kadar taşınır. Belirtilen limiti aşan hizmet bedeli, müşteriden tahsil edilir.

Konaklama Hizmeti: Arızalanan veya kaza yapan aracın 48 saat içinde onarılamayacak durumda olması halinde, çekici veya kurtarma işleminin Continental'in yol yardım hizmeti tarafından yapılması önkoşuluyla, arızalı araç sürücüsüne ve yolculara (maksimum 5 kişi) 3 veya 4 yıldızlı bir otelde kahvaltı dahil konaklama imkanı sağlanır.

Aracın Emanet ve Muhafazası: Kaza geçiren aracın onarım süresi 72 saati aşacak ise veya aracın çalındıktan sonra bulunması halinde, Continental'in yol yardım hizmeti 3 günlük otopark bedelini karşılayacaktır. Otopark ücreti, günlük belediye otopark ücretini aşamaz.

Patlayan Lastiğin Değiştirilmesi: Araç sürücüsünün talep etmesi halinde, havası inen veya patlayan lastik, gönderilecek görevli bir ekip tarafından değiştirilir. Araçta stepne bulunmaması veya lastiğin onarılmasını gerektiren durumlarda araç en yakın yetkili servise çekilir.

Not: Yol Yardım Hizmeti 10 yaşı geçen araçları kapsamamaktadır.

web tasarım