mektup

• Konuyu başlatan tonyhawk
  • Başlangıç tarihi
T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün eve geldiğimde ankaradaki arabamı aldığım bayi bir mektup göndermiş hayırdır dedim acıp baktım 15 dakikalık bır kontrol mevcutmus ve bu kontrole arabanızı götürmez iseniz  kontrol yapılmamasından dolayı doğan riskler size ait olacaktır seklinde bir yazı ile karsılastım.bu konu hakkında bır bılgısı olan varmı ? guncelleme degılmıs  ayrıca gereklı gorulmesı halınde kullanım kılavuzunda değişiklik yapılacakmış.yarın arayıp randevu alıcam bakalım nedir ne değildir.sizede böyle bir mektup geldimi ? bu arada ıcındekı mektup tarıhıde agustos 2011 tarıhlı :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: mektup

tonyhawk link' Alıntı:
arkadaşlar bugün eve geldiğimde ankaradaki arabamı aldığım bayi bir mektup göndermiş hayırdır dedim acıp baktım 15 dakikalık bır kontrol mevcutmus ve bu kontrole arabanızı götürmez iseniz  kontrol yapılmamasından dolayı doğan riskler size ait olacaktır seklinde bir yazı ile karsılastım.bu konu hakkında bır bılgısı olan varmı ? guncelleme degılmıs  ayrıca gereklı gorulmesı halınde kullanım kılavuzunda değişiklik yapılacakmış.yarın arayıp randevu alıcam bakalım nedir ne değildir.sizede böyle bir mektup geldimi ? bu arada ıcındekı mektup tarıhıde agustos 2011 tarıhlı :D
bana yazılım için gelmişti mektup reisten.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaklaşık 6 ay oldu aracı alalı, bu süre içerisinde bayiden ne bir telefon ne de mektup aldım sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemedim  :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Yaklaşık 6 ay oldu aracı alalı, bu süre içerisinde bayiden ne bir telefon ne de mektup aldım sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemedim  :)
bence siz arayın ya da müsait olunca servise uğrayıp güncelleme olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz
bazı bayiler maalesef aramıyorlar güncelleme olsa bile

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Tamkan link=topic=2390.msg49092#msg49092 date=1317410682]
Yaklaşık 6 ay oldu aracı alalı, bu süre içerisinde bayiden ne bir telefon ne de mektup aldım sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemedim  :)
bence siz arayın ya da müsait olunca servise uğrayıp güncelleme olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz
bazı bayiler maalesef aramıyorlar güncelleme olsa bile
[/quote]

Haklısınız ihmal etmemekte fayda var sonra başımız ağrımasın.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bu sabah opise gittim kullanım klavuzuna bırseyler yapıstırdılar sanırım sunroof ıcın  5 dakıkalık ıslem ıcın 45 dakıka bekledım klasık opis anlayacagınız yaptıkları bir işlem olmadı baska.
ayrıca oradakı servıs danısmanı bır arkadasla konustugumda ıstanbul odak bırıncı bız ıse ıkıncıyız turkıye genelınde servis konusunda deyınce sasırdım.hadi istanbul odak neyse adamlar bu ısı bılıyor ama opis nasıl ıkıncı olur sasırmadım degıl.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Yaklaşık 6 ay oldu aracı alalı, bu süre içerisinde bayiden ne bir telefon ne de mektup aldım sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemedim  :)

:D Aynen sayın Tolga. opel club dan kontrol ediyorum bu şasi numarasına ait güncelleme bulunamadı diyor.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=Tamkan link=topic=2390.msg49092#msg49092 date=1317410682]

:D Aynen sayın Tolga. opel club dan kontrol ediyorum bu şasi numarasına ait güncelleme bulunamadı diyor.
[/quote]

Yine de servise bir uğramak lazım, n'olur n'olmaz  :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opak da da herhangi bir güncelleme görünmüyor demişlerdi haziranda. Ama birdaha göstermekte fayda var tabi.