Megabox racechip diğerleri hakkında bilgisi..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar olsun forumun en eski üyelerindenim ama pek girip yazı yazmaya vakit bulamaz oldum.. Tekrardan herkese uzun bir aradan sonra merhaba diyorum.. şimdi gelelim asıl konumuza . 2012 kasa 1.3 dizel sahibiyim bizim araclara remap yani chiptuning yapılamıyor. 2012'den sonraki model araçların beyni deiştiginden beyin chiptuning yazılımları kabul etmiyor. Nerdeyse tüm istanbulu araştırdım gitmedigim kapı kalmadı ama malasef yok. Pazartesi günü mehmet beyin yerine gidip aracıma megabox taktırıcam kendisi kendi üretimi oldugunu araçlara özel olarak tasarladıgını söyledi, forumda baktım bir cok arkadaş box taktırmış ben boxa karsıyım souk bakıorum ama araba hakketen dusuk devırlerde bayık skıldım artık.. Bu box taktıran arkadaşlarım bir skıntı yasadımı  DPF ile ilgili sorun  yaşadılarmı yada başka bir olay yaşayan varmıdır? benim en cok bildigim DPF cok sık devreye giriyormuş, bende burdan taktıran arkadaşlardan konu hakkındaki görüşlerini almak istedim. şimdiden herkese teşekkür ederim.