Megabox chiptuning..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
 Herkeze merhabalar
2 sene aradan sonra aracıma chiptuning yaptırdım.. Yalnız benimkisi box olarak takıldı neden diye sorarsanız. 2012 model ve üstü astra j beyinleri deiştiğinden dolayı araçların beyinlerine remap yani chiptuning yazılımlar kabul görmüyor şu an dünyada böyle bir uygulama yok.. Yalnız söle bir garanti verdiler kendileri uygulama çıkar çıkmaz boxınızı geri getirin aracınıza yazılımıda ücretsiz olarak tekrardan yükliyebiliriz denildi.. Yaptırdıgım kişiyide çok araştırdım sordum soruşturdum Türkiyede gerçekten isim yapmış işinin ehli birisi. Neyse uygulamayı yaptıktan sonra dyno ya cıkardık aracı hemen 95hp den 116 hp ye ulaştık 260 nm tork yakaladık. 1-2 de baygınlığı hissedebilir şekilde araca oturur oturmaz anlıyorsunuz.. Fazla uzatmadan dyno verilerini sizinle paylaşmak istedim belki yaptırıcak arkadaşlara yardımcı olur. Firma adını yapan kişiyi foruma yazmadım reklam amaçlı olmasın. Sorularnız olursa özelden cevaplıyabilirim.

[img=800x576]http://i.hizliresim.com/WrdLzE.jpg[/img]

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Megabox chiptuning..

֖zer link' Alıntı:
 Herkeze merhabalar
2 sene aradan sonra aracıma chiptuning yaptırdım.. Yalnız benimkisi box olarak takıldı neden diye sorarsanız. 2012 model ve üstü astra j beyinleri deiştiğinden dolayı araçların beyinlerine remap yani chiptuning yazılımlar kabul görmüyor şu an dünyada böyle bir uygulama yok.. Yalnız söle bir garanti verdiler kendileri uygulama çıkar çıkmaz boxınızı geri getirin aracınıza yazılımıda ücretsiz olarak tekrardan yükliyebiliriz denildi.. Yaptırdıgım kişiyide çok araştırdım sordum soruşturdum Türkiyede gerçekten isim yapmış işinin ehli birisi. Neyse uygulamayı yaptıktan sonra dyno ya cıkardık aracı hemen 95hp den 116 hp ye ulaştık 260 nm tork yakaladık. 1-2 de baygınlığı hissedebilir şekilde araca oturur oturmaz anlıyorsunuz.. Fazla uzatmadan dyno verilerini sizinle paylaşmak istedim belki yaptırıcak arkadaşlara yardımcı olur. Firma adını yapan kişiyi foruma yazmadım reklam amaçlı olmasın. Sorularnız olursa özelden cevaplıyabilirim.

[img=800x576]http://i.hizliresim.com/WrdLzE.jpg[/img]
onceki konunuzla beraber bu konunuzu yeni gordum. Yapan firma dpf ile ilgili birsey demedi mi ? Birde bir resmini cekip koyma imkaniniz var mi?
Bu arada araciniz kac kmde?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DPF özellikle sordum, uyumsuz boxerlar bu sorunu yaratır bizimkiler sizin araçlarınızı uygundur dediler. Aracım 53.000 kmde. Modülün resmini cekip atarım tabi. Dediğim gibi gittigim firmaya bu forumdan bahsettim. Mehmet gezihan yaptırdığım kişi, benim sizin forumlarınızda müşterim var dedi. Hatta sayım Tolga KARACA beyin bir kaç kişinin daha ismini söyledi..Zaten boxıda yazılım cıkana kadar taktı cıkar cıkmaz tuningliyeceğiz..

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boxla dpf uyarisi alirsin gibime geliyor. İns. Dedikleri dogrudur bir sıkıntı yaratmaz. İzlenimlerinizi yazarsaniz memnun olurum. Birde box cift kontrol unitelimi ? Yani cift kablo cikisi mi var?

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gozlemleriniz nasil?

astra76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hollandada bu isi box kullanmadan yapiyorlar. Aracin yazilimi ile 2 sene garanti vererek resimde gordugunuz gibi guc artirimi yapiliyor. Bilgi amacli olsun diye yorumda bulunmak istedim. Ben sahsen simdilik degil ama ileride kesinlikle yaptirmayi dusunuyorum. Resimden anlayabildiginiz kadari ile goruslerinizi merak ediyorum.

[img=800x419]http://i.hizliresim.com/gLEZpO.jpg[/img]

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsim vermemişsiniz ama Megachips zaten Mehmet Gazihan'ın firması değil mi?  ;D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et