Lpg’de tekleme ve yağ yakma

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Bende ne yazikki antifiriz yok zaten geçen gün radyatör üst hortumunu değiştirdim kendim bir de sistem temizliği yaptım su ile boğaz kelebeginden çıkan hortum tıkanmış içi çamur dolmuş filan açtım herşeyi yaorim güzelce bu sefer de havasını alırken suyun içine yağ geldi 😏 ustayla görüştüm yağ pompa contası gitmiş dedi 2850 TL de ona verdim kulburtor kapağındaki conta su kapağı vs vs değişti hep

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bende ne yazikki antifiriz yok zaten geçen gün radyatör üst hortumunu değiştirdim kendim bir de sistem temizliği yaptım su ile boğaz kelebeginden çıkan hortum tıkanmış içi çamur dolmuş filan açtım herşeyi yaorim güzelce bu sefer de havasını alırken suyun içine yağ geldi 😏 ustayla görüştüm yağ pompa contası gitmiş dedi 2850 TL de ona verdim kulburtor kapağındaki conta su kapağı vs vs değişti hep
Yağ pompa contasına ne kadar el emeği aldı öyle 400 500 arası conta fiyatı zaten

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Yağ pompa contasına ne kadar el emeği aldı öyle 400 500 arası conta fiyatı zaten
1000 TL el emeği 250 yag pompa contası 300 TL kulburtor kapağındaki conta su kapağı 250 TL sistem temizleme sıvısı 100 TL incik boncuk filan işte hepsi o paraya çıktı kartel yıkamaya gitti pompa tarafında yalama olan cıvata varmış onlar yapıldı filan ama malzeme konusunda usta biraz fazla aldı ne dediysem düşmedi fiyattan mecbur olduğum için yaptırdım ama işçilik konusunda adam süperdi yani

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Oha o nasıl fiyatlar kapak 100 idi GM marka GM marka 350 conta yağ pompa bin elring var kulübütör conta en son 100 dü sanırım GM marka oda

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Yağ pompa contası earling zaten o 250 her yerde kulüburtor kapak contası 200 lira en baba iste el mahkum normalde ben parçaları alıp gidecektim ayrıca bunların içinde yağ yağ filtresi de var

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Oha o nasıl fiyatlar kapak 100 idi GM marka GM marka 350 conta yağ pompa bin elring var kulübütör conta en son 100 dü sanırım GM marka oda
Kapak da internet de 170 lira en pahalısı GM yani kapak almayacaktim normalde de de kapaktan su boşaldı mecbur aldik

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Neyse olmuş üstad zaten ama bana kalırsa ustanın yönlendirdiği yere gitme parça konusunda her yere fiyat Sor ona göre al

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Neyse olmuş üstad zaten ama bana kalırsa ustanın yönlendirdiği yere gitme parça konusunda her yere fiyat Sor ona göre al
Parçayı kendinden aldım hocam Opel servisi zaten başka araca bakmıyor ama işçilik bir kaç yere sordum aynı fiyat dediler yani triger filan bir sürü yer sokuluyor bilirsin sende şimdi de Çin'den fan için reziztans aldım onu takacam senin konuya da yazdım daha önce askere gitmeden 😁 fanin ilk kademe çalışmıyor bende reziztans telleri kopmuş 117 de açıyor sadece

• Beğen
Tepkiler: Kaan.