lpg ruhsata işlenmesi

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşları heinize selam yarın yada öbürsü gün benım aracıma brc tüp taktırcam fakat şöle bir sorun var şimdi lpg yi taktırsam başka para kalmıclak
muayenesinide yaptıralı bir ay oldu şimdii tekrardan ruhsata işletecez
bir sürü işlem bende diyorunkii belgelerin üstünde tarih olmasa bir daha ki muayene kadar kaçak şekildekullansam nasıl olur acaba yada bileniniz varmı sızdırmazlık raporu filan nasıl bişi yapımm akıl verinn bana kardeşlerim zatenn 1200 liram var üstünüde kredi kartından tamamlıcam hal böle olunca bildiginiz kadar başka para filan kalmıcak bir el atalım şu konuya

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yeni atktirdim muayenede 9. ayda.ozamana kadar beklicem ama senin süre baya uzun nasil olur bilemem.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsata işletme süreci LPG montajının faturası ve projesi ile sızdırmazlığa gitmekle başlıyor, sonra muayene, sonra ruhsat. Bu durumda montajı yapan yer ile anlaşıp faturayı hemen kestirmezsen, muayeneyi planladığın tarihte fatura kesilecek şekilde ayarlarsan mesele olmaz diye düşünüyorum. Ama senin de bekleteceğin süre bayağı uzun, mali milat gerekçesi ile en çok yılbaşına kadar bekletirler faturanı.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırdığınız yer ile görüşün ben faturamı şu tarihte alsam olur diye. eğer kabul ederlerse kaçak olarak binersiniz ama yakalanırsanız basınızı agrıtırlar... kısaca iş fatura tarihinde bitiyor... yanlış hatırlamıyorsam fatura tarihinden itibaren 1 ay içerisinde işletmeniz gerekiyor..