Liqui Moly motor yağı hakkında

Machupichu

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Corsa 2016 model 1.4 benzinli arabama motor yağı için forumda tavsiye edilen bi yağ olması nedeniyle türkiye distribütörünü arayıp uygun yağı sordum. Liqui moly specieal tec dx1 gen 2 5w30 önerdiler. Bende sipariş verdim. Fakat klavuzda avrupa servis planı kısmında dexos 2 öneriyor. Uluslararası servis planın da ise mümkünse dexos 1 yada dexos 2 öneriyor. Hangi öneriye bakmak lazım? Dexos 1 sorun olur mu?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Corsa 2016 model 1.4 benzinli arabama motor yağı için forumda tavsiye edilen bi yağ olması nedeniyle türkiye distribütörünü arayıp uygun yağı sordum. Liqui moly specieal tec dx1 gen 2 5w30 önerdiler. Bende sipariş verdim. Fakat klavuzda avrupa servis planı kısmında dexos 2 öneriyor. Uluslararası servis planın da ise mümkünse dexos 1 yada dexos 2 öneriyor. Hangi öneriye bakmak lazım? Dexos 1 sorun olur mu?
Atmosferik turbosuz motor dexos 2 turbolu olan dexos 1

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Turbosuz motordu öyleyse dexos 2 uygun. Siz ne önerirsiniz? Siparişi de vermiştim
Luqy moly 4600 yada motul 8100 x clean efe bu işin en iyileridir opelde

• Beğen
Tepkiler: Machupichu

Machupichu

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et

senol9000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toptech 4600 , 1.4 Atmosferik icin uygun, kendim kullaniyorum. Gayet guzel bir yag

seriklimustafa

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et
LİQUİ MOLY.. TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ.. EGEMOT'U ARAYIP SORDUM.. ORJİNAL LİQUİ MOLY YAĞLARINI NASIL ANLARIZ DİYE SORDUM.. DEDİLERKİ.. KAPAĞIN ÜSTÜNE, SAHTE PARAYI AYIRT EDEN MOR IŞIK TUTUN.. EĞER ALDIĞINIZ YAĞ ORJİNAL İSE.. KAPAKTA KÜÇÜK BİR KAREKOD'A BENZER HOLOGRAM GÖRÜNECEKTİR.. DEDİLER.. TABİİ BUNU ÖĞRENİNCE, EVDEKİ LİQUİ MOLY TOPTEC 4600'ÜN KAPAĞINA MOR IŞIK TUTTUM.. HOLOGRAMI GÖRDÜM.. SONUÇ PERFECT..