Lg G2 Bluetooth ile kullanim

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba;
2012 sport stil sedan aracim var. Eski telefonum olan nexus 2 ile bluetooth baglantisi yaptigimda rehbere, son arananlara vb.. arabadan erisip telefonu kullanabiliyordum.
Simdi telefonu degistirdim Lg g2 aldim, bunda bluetooth acip arattirdigimda 'ELLER Serbest' modunda baglanti kuruyor ve rehbere telefon listesine erisemiyorum sadece konusmaya yariyor.

Lg g2 yi rehbere eriserek kullanabilen var mi? Acaba guncelleme mi gerekiyor?
Tesekkurler.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Lg G2 Bluetooth ile kullanim

Eşleşme sırasında izin istiyor onu geçmiş olabilirsiniz. Eşleştirmeyi kaldırın ve yeniden eşleştiriken rehber erişim izni verin.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Eşleşme sırasında izin istiyor onu geçmiş olabilirsiniz. Eşleştirmeyi kaldırın ve yeniden eşleştiriken rehber erişim izni verin.

+9999

Bende aynı sorunu yaşamıştım. Telefon eşleştirmesini kaldırıp yeniden kurunca düzeldi.

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tesekkurler arkadaslar tekrar tekrar silip eklemeyi denedim ama bir turlu rehbere erisemedi yarin daha dikkatlice deneyeyim...

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Guncelleme: telefonla eslestirince telefondan once kod girmeniz isteniyor sonra da rehbere erisim icin izin isteniyor. Izni verip bir daha sorma derseniz artik rehbere hep erisiyorsunuz. Ben sanirim dalginlikla bir kere bu soruya hayir demisim o nedenle problem olmus. Umarim birilerinin daha isine yarar:)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Evet 2. mesajdaki arkadaşta bahsetmiş  :)