Led Xenon

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamun aleyküm,

Aracımda halojen farlar mevcut led xenon taktirmak istiyorum ama merceklere veya aracin diger aksamlarina zarar verebilcegini ayrica aydinlatmasinin cokta iyi olmadığını söylüyorlar bende opelim ailesine danışmak istedim ne diyorsunuz abiler kardeşler

arifkysgllr

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Astra J aracıma hem kısa hem uzun için alıp taktırdım. Uzunda memnunum ama kısada hem çok dağıtıyor ışığı, hem de rahatsız ediyordu karşıdan gelenleri ya da önümde gidenleri, kısaları söktüm halojene döndüm. Uzunda kullanmaya devam ediyorum. Farınızda mercek varsa daha iyi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: madtiqer13

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Astra J aracıma hem kısa hem uzun için alıp taktırdım. Uzunda memnunum ama kısada hem çok dağıtıyor ışığı, hem de rahatsız ediyordu karşıdan gelenleri ya da önümde gidenleri, kısaları söktüm halojene döndüm. Uzunda kullanmaya devam ediyorum. Farınızda mercek varsa daha iyi olabilir.

hocam arıza lambası yakma muhabbetini nasıl çözdünüz?
bir de ek aparat olmadan astralara takılamıyor diye okumuştum doğru mu?
ben de uzun-kısa led dönüşümü yapmayı planlıyorum ama arıza lambası yakmayanından bulamıyorum.
tavsiye verebilecek cıkarsa sevinirim.

• Beğen

arifkysgllr

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hocam arıza lambası yakma muhabbetini nasıl çözdünüz?
bir de ek aparat olmadan astralara takılamıyor diye okumuştum doğru mu?
ben de uzun-kısa led dönüşümü yapmayı planlıyorum ama arıza lambası yakmayanından bulamıyorum.
tavsiye verebilecek cıkarsa sevinirim.
arıza lambası hiç yanmadı. joyecar f2 mini kullandım, mini olması sayesinde far kapakları da tam kapandı ama uzunları takmak çok çok zor, kısaları kendim takmıştım.

ek aparat gerekiyor, aparat bu;

aldığım ürün de buydu, kısalardan söktüklerim boşta, 2 adet montaj aparatı ile birlikte satabilirim isterseniz. 1 hafta kullanıp söktüm sıfırdan farksız, faturalı garantili

• Beğen

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim farlar mercekli ama uzun vadede kararma yapabileceği söyleniyor arıza lambasi muhabbeti ise daha once taktirmak istedigim yer sondurememisti en son gittigim yer ise aparatsiz photon marka kullandi hic yakmadı

arifkysgllr

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
müsaadenizle bir şey beyan etmek istiyorum . eğer karşıdan gelen kişiye rahatsızlık verecekse insaniyet namına rica ediyorum taktırmayın. aracına takmış olanlar da söküp orijinal olan her ne ise ona dönerler inşallah. benim gözlerim çok hassas. adam karşıdan gelirken uzun kısa belli değil öyle bir farı var ki ne göz bırakıyor ne yol görüntüsü. kul hakkıdır. ben sis bile yakmıyorum.

arifkysgllr

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
müsaadenizle bir şey beyan etmek istiyorum . eğer karşıdan gelen kişiye rahatsızlık verecekse insaniyet namına rica ediyorum taktırmayın. aracına takmış olanlar da söküp orijinal olan her ne ise ona dönerler inşallah. benim gözlerim çok hassas. adam karşıdan gelirken uzun kısa belli değil öyle bir farı var ki ne göz bırakıyor ne yol görüntüsü. kul hakkıdır. ben sis bile yakmıyorum.
kesinlikle katılıyorum, ben 1 hafta sonra rahatsız ettiğini fark ettim ve söktüm, sadece uzunlarda var. ön arka sis farı da gerekmedikçe açmam

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hele benim gibi gözlük kullananlar ve astigmatı olanlara tam bir zulüm oluyor. Malesef ki mercekli farların bile artık çoğu göz alabiliyor... Dikkatli olmakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

beni de çok rahatsız ediyor ancak farlar çok yetersiz gelmeye başladı.
ufuk çizgisi olan ampüller var onlardan almayı düşünüyorum. sanırım karşıdan geleni rahatsız etmiyor.
ama hepsini bir arada sunan ampül bulmak zor. ufuk çizgisi olan, arıza lambası yakmayan, far kapakları kapanabilen ampül tavsiyesi alınır :)