led xenon far

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
opel astra j sedan aracımıza led xenon far takmak istiyorum ama korkutuyorlar bir şey olur diye bende led merkezimde uygun fiyatlı csp led far buldum ama arabaya zarar verir mi bilmiyorum

önere bileceğiniz zararı olmayan csp led far varsa göndere bilirsiniz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Led farlar konusunda en önemli husus ampül yuvaya oturacakmı bunun kontrol edilmesidir. Bildiğim kadarıyla birçok üründe arka kapak kapatılamıyordu.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Kaan.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
opel astra j sedan aracımıza led xenon far takmak istiyorum ama korkutuyorlar bir şey olur diye bende led merkezimde uygun fiyatlı csp led far buldum ama arabaya zarar verir mi bilmiyorum

önere bileceğiniz zararı olmayan csp led far varsa göndere bilirsiniz
Hiç tavsiye etmem sırf görsellik olsun diye orjinalden vazgeçmeyin yada alabiliyorsanız Osram Night Breaker alın onu kullanın aynı benim yaptığım gibi.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Led farlar konusunda en önemli husus ampül yuvaya oturacakmı bunun kontrol edilmesidir. Bildiğim kadarıyla birçok üründe arka kapak kapatılamıyordu.
bir tane abimiz almış ben kapak kapanan modellere baktım baktığım modellerde kapanıyor ama işte sorun bir zararı var mı bir şey yapar mı

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, öncelikle bu konu için daha önce çok uğraştımı söylemeliyim. İlk tartırdığım LED amatörlüğüme geldi ve space marka taktırdım. Space marka LED bizim astralara uyumlu değil, arka kısmı uzun kalıyor, bu nedenle sivri akıllı elektrik -elektronikçiler abi bişey olmaz kapağı esnetiriz deyip ısıyla kapağı yakıp delik açıyor yada kesiyor. Bunun ne zararı mı olacak, aracı yıkmaya verdiğinde farın için bugu oluyor ve sürekli olarak bu moral bozuyor. Bu yüzden, aliexpressten konuyu çözerek arka kapak buldum ve uzun kısa hiç fark etmiyordu takabiliyordum.

Sorunsuz sıkıntısız, LED taktırmak istiyorsan PHOTON marka alıp tak, bizim araçlarımıza uyumlu ve gayet kaliteli diğer, reklamı yapılan ucuz markalara itibar etmenizi tavsiye etmenizi istemem.

Detaylar, aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, öncelikle bu konu için daha önce çok uğraştımı söylemeliyim. İlk tartırdığım LED amatörlüğüme geldi ve space marka taktırdım. Space marka LED bizim astralara uyumlu değil, arka kısmı uzun kalıyor, bu nedenle sivri akıllı elektrik -elektronikçiler abi bişey olmaz kapağı esnetiriz deyip ısıyla kapağı yakıp delik açıyor yada kesiyor. Bunun ne zararı mı olacak, aracı yıkmaya verdiğinde farın için bugu oluyor ve sürekli olarak bu moral bozuyor. Bu yüzden, aliexpressten konuyu çözerek arka kapak buldum ve uzun kısa hiç fark etmiyordu takabiliyordum.

Sorunsuz sıkıntısız, LED taktırmak istiyorsan PHOTON marka alıp tak, bizim araçlarımıza uyumlu ve gayet kaliteli diğer, reklamı yapılan ucuz markalara itibar etmenizi tavsiye etmenizi istemem.

teşekkürler :)

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Photon mono led taktm kapaklar kapandı aydınlatma cok kaliteli

IMG_20220413_210855306239bcc51befbf.jpg

burakdmir

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et

Hangi modelleri taktınız? Ek olarak muayenede sikinti cikarir mi?

Yuvaya ek aparat almaya gerek var mi?

Son düzenleme:

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hangi modelleri taktınız? Ek olarak muayenede sikinti cikarir mi?

Merhabalar Photon marka bizim opel astra ya uyumlu zaten ve kısa olduğu için kapaklar kapanıyor. Ayrıca muayne konusunda amerikan park yaptıysanız sadece muayneye giderken iptal ettirip normale çevirin yoksa geçmez, Led konusunda sorun yok, xenon takmadğınız sürece geçiyor.

Gerek yok, çünkü benim önceki taktığım Space markaydı, aracımı ilk aldığımda araştırmıştım iyisi olsun istemiştim ama sonradan başıma bela oldu. En temizi en sorunsuzu Photon, heleki o ucuz ledlerden uzak durun derim.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Yine söylüyorum eğer sırf görsellik olsun diye yapacaksanız, yapmayın ama görüşü iyi olsun diye istiyorsanız OSRAM NIGHTBREAKER alın diğerlerinden pahalıdır, rengi gündüz sarısıdır fakaaat normal ampulden %200 daha çok parlaklık verir 150 metre daha uzun mesafeyi gösterir % 20 daha fazla beyaz ışık verir. Hemde xenon sıkıntılarını çekmeden Halojen ampul kullanmış olursunuz.

• Beğen