Lastik Basınç Sensörü

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu lastik basınç sensörleri hakkında sorum olucaktı. Örneğin sağ ön lastiği sağ arkaya takar isem sistemde sağ arka olarak görünür mü yoksa sağ ön lastik olarak görünmeye devam eder mi? Ön lastikleri arkaya almayı düşündüm ama sıkıntı olur mu? Bilen biri bilgilendirirse sevinir teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu lastik basınç sensörleri hakkında sorum olucaktı. Örneğin sağ ön lastiği sağ arkaya takar isem sistemde sağ arka olarak görünür mü yoksa sağ ön lastik olarak görünmeye devam eder mi? Ön lastikleri arkaya almayı düşündüm ama sıkıntı olur mu? Bilen biri bilgilendirirse sevinir teşekkürler.
Sağ ön görülür çünkü ters taksanda o sensörün serial kodu öne tanınmıştır ön gösterir

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Jantlar yer değiştirdikten sonra doğru yerin lastik basıncını görebilmek için tpms cihazıyla kalibrasyon yapılması gerekir..

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. Sök tak yaparken dikkat edeceğiz o zaman. :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay