Kusmuk temizliği :)

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar. Bende dün aynı problemi yaşadım.
Bu gün yıkama cı aracın arka koltuğunu söktü detaylı yıkayacak inşallah çözüm olur çünkü bu mevsimde bile hakikaten kötü kokuyordu bu gün araba yaz aylarını düşünemiyorum.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar iyi akşamlar arkadaşlar. Kusmuk problemi ile alakalı İnternete gezinirken kusmuk ve süt dökül esinde kokunun oluşma sebebini içinde asidik bakteriyellerden olduğu bilgisine ulaştım. Evde Küçük çocuğum olduğu için kullandığı hastanelerde kullanılan antibakteriyel sıvılardan vardı oluşan bakterileri öldürür mantığıyla mutfakta kullandığım el havlusuna biraz peynir ezip üzerine sürdüm aynı arabadaki koku ile birebir hal aldı daha sonra hiç ovalamaya bile gerek duymadan üzerine bolca antibakteriyel sıvıdan sıktım kendi halinde kurumaya bıraktım sonuç kesinlikle aradığınız şey kokudan eser yok Yarın araç içerisinde deneyeceğim Muhtemelen olumlu sonuçlanacak gibi geliyor bu sıkıcı olayla ilgili kesin sonuç alacağımı düşünüyorum Sonra tekrar buradan paylaşacağım.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba arkadaşlar.
Son durum hakkında bilgi geçmek istedim. Bu gün yıkama cı dan arka koltuğu teslim aldım şu an koku çıkmış durumda. Ama işin üzücü kısmı 2 mesajda yazdığım antibakteriyel sıvıda arabada sıçrayan diğer kısımlarda ki kokuyu geçirdi arka koltuğu yıkamak için para bayıldık ama sağlık olsun.
Kısacası antibakteriyel sıvı bu tarz sıkıntılarda başarılı bir çözüm.

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba arkadaşlar.
Son durum hakkında bilgi geçmek istedim. Bu gün yıkama cı dan arka koltuğu teslim aldım şu an koku çıkmış durumda. Ama işin üzücü kısmı 2 mesajda yazdığım antibakteriyel sıvıda arabada sıçrayan diğer kısımlarda ki kokuyu geçirdi arka koltuğu yıkamak için para bayıldık ama sağlık olsun.
Kısacası antibakteriyel sıvı bu tarz sıkıntılarda başarılı bir çözüm.

bildiğim kadarıyla ( tam emin değilim araştırmak lazım ) böyle kusmuk vs için valet pro enzyme eater tarzı ürünler faydalı oluyor kokuları yok ediyor. ufak çocuk varsa ve bu ürün gerçekten işe yarıyorsa bölünmüş 500ml alın koyun kıyıya.