Kocaeli Opel Ustası Tavsiyesi

selcuk666

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar;

Aracım 1.3 dizel astra j. Aracın ağır bakımı geldı 115000 km de. güvenilir kazıkçı olmayan ilgili bir servis yada usta öneriniz varmıdır.

Ben aramaktan yoruldum ya kazıkcı ya ilgisiz hep ustalar.

varmı şöyle referansınızla gidebileceğimiz uygun bilgili bi usta?

Mümkünse kocaeli olmazsa sakarya düzce olur.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sitemizin servis listesi bölümünde her iki ildende servis mevcut. Dilerseniz bi inceleyin, fikirlerinizide bizimle paylaşarak başka arkadaşlara yol göstermiş olursunuz.

selcuk666

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Sitemizin servis listesi bölümünde her iki ildende servis mevcut. Dilerseniz bi inceleyin, fikirlerinizide bizimle paylaşarak başka arkadaşlara yol göstermiş olursunuz.

ikisinide biliyorum özellikle opel türk için hiç iyi şeyler okumadım.Forum arkadaşlarımın kullandığı referans olabıleceklerı bır servis yada usta arıyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
ikisinide biliyorum özellikle opel türk için hiç iyi şeyler okumadım.Forum arkadaşlarımın kullandığı referans olabıleceklerı bır servis yada usta arıyorum.

Açıkcası listedeki hiçbir servisi biz tanımıyoruz. Kullanıcı yorumları çok önemli, sonuçta bizi memnun edemiyorlarsa paramızla da rezil olmayalım...

selcuk666

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Açıkcası listedeki hiçbir servisi biz tanımıyoruz. Kullanıcı yorumları çok önemli, sonuçta bizi memnun edemiyorlarsa paramızla da rezil olmayalım...
Haklısınız tabi.

Kocaelide OPEL i olan yok galiba forumda:)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bizim ülkemizde forumlar bedava bilgi kapısı olarak görüldüğü için malesef işi düşene kadar yazma taraftarı olan kişi sayısı baya çoğunlukta :) Kocaeli'den yüzlerce üye vardır ancak başlığı görüp okuyana kadar inş. iş işten geçmiş olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

selcuk666

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle haklısınız. Neyse en kötü ben eşten dosttan bulıup memnun kalırsam buraya yazarım bari:)

• Beğen
Tepkiler: Hasip

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Konuyu yeni gördüm. Eğer hala arayışınız devam ediyorsa İzmit sanayi sitesinde Ozii servis var. Oraya gidebilirsiniz. Astra H ve J araçlarımı hep oraya götürüyorum.

selcuk666

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Konuyu yeni gördüm. Eğer hala arayışınız devam ediyorsa İzmit sanayi sitesinde Ozii servis var. Oraya gidebilirsiniz. Astra H ve J araçlarımı hep oraya götürüyorum.
bugün uğradım kendılerıne.Hızmet vermek ıstemıyorlar net. alakasız garip bi yer malesef.sanayi milletinin paraya ıhtıyacı yok kesınlıkle.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef ülkemizdeki ustaların genel problemi bu, işçilik ile uğraşmak yerine 5-10 tane günlük periyodik bakım gelse, yedek malzemeden kazansak 150-200 işçilik yazsak derdindeler...