Kiymetli kardeslerim opel corsa c

Beyefendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kiymetli dostlar araniza yeni katildim kendime dusuk kilometre 2004 2006 model opel corsa dizel bakiyordum su araci buldum lakin kisi motoruna yazilim attirmis bir kac sey yaptirmis 125 hp olmus ben teknik bilgim yok araci alirum sonra problem yasarsam tum emegim zayi olur. Sizden ricam su arac alinirmi Allah icin yardimci olsaniz sevinirim bu kardesinize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...z-hatasiz-bol-ekstarali-enjoy-472042674/detay

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Kiymetli dostlar araniza yeni katildim kendime dusuk kilometre 2004 2006 model opel corsa dizel bakiyordum su araci buldum lakin kisi motoruna yazilim attirmis bir kac sey yaptirmis 125 hp olmus ben teknik bilgim yok araci alirum sonra problem yasarsam tum emegim zayi olur. Sizden ricam su arac alinirmi Allah icin yardimci olsaniz sevinirim bu kardesinize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...z-hatasiz-bol-ekstarali-enjoy-472042674/detay

ben bu tür ellenmiş oynanmış araç bakmam. sade henüz modifiye olmamış bir araç bakarım. tecih sizin elbette. kimsenin malına kötü diyemeyiz. expertiz yaptırabilirsiniz. usta var ise bildiğiniz ona danışabilirsiniz. hakkınızda hayırlısı olsun.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşa katılıyorum oynanmış arabayı bende almayı düşünmem ayrıca km si bana ilginç geldi 12 yaşında dizel ve 87 bin km nerdeyse hiç kullanılmamış ama ne hikmet ise motoru ile oynanmış gerisi sizin kararınız.

Son düzenleme:

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aile için kullanacaksanız bu ve bunun gibi arabalar size gitmez. Bu fiyat bu modeldeki corsa için cok cok fazla bence. 2 ay önce ben 88 bindeki corsamı 1,2 lpgli 22bin tleye sattım. rengi bunun aynısıydı tavanda ve kaputta bendede keşerme vardı. Ve bu arabanın km sinin orjinal olduğuda şüpheli. corsa cok kücük hocam aile içinse kesinlikle önermem. he yok ben caddelerde dolanacagım egsoz acacagım sokaklarda teybin sesini acıp apacilik edeeğim derseniz adam sizin yerinize masrafları yapmış zaten alıp keyifle binmekde size kalır

corsayı satıp 2011 model pejo207 aldım. 67 binde ilk sahibinden 35,500e corsayı nerdeyse içine alacak genişlikte :)