Kısa Anten Montajı Fotoğraf + Video

dipp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kısa Anten Montajı Fotoğraf + Video

hllb link' Alıntı:
antenin alt kısmında çok az açıklık kalıyor yalnız bilginiz olsun

bizimkilerde oyle oldu. o icindeki vida degisiyor bizimkilerde. pazartesi fabrikada her turlu alet edavat var bi bakicam ne yapabiliriz diye. gerci sroun teskil edicek yada goze batacak bisey degil ama olmusken tam olsun.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dipp link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1258.msg58116#msg58116 date=1321647346]
antenin alt kısmında çok az açıklık kalıyor yalnız bilginiz olsun

bizimkilerde oyle oldu. o icindeki vida degisiyor bizimkilerde. pazartesi fabrikada her turlu alet edavat var bi bakicam ne yapabiliriz diye. gerci sroun teskil edicek yada goze batacak bisey degil ama olmusken tam olsun.
[/quote]
ben antenein iç kısmına sabitlenmiş olan somunu dremel'le az bişey taşlayarak oradaki uyuğu büyüttüm. hala biraz açıklık var ama o kadar kusur kadı kızında da olur :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim anteni söküp bu ürünü monte edebilir miyiz acaba?
bu anten süs anten değil içinde elektronik devresi de var galiba

otm760204.jpg

http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-elektronik-amfm-tavan-radyo-anteni-760204/productDetails.aspx?productId=otm760204&categoryId=264129#Yorumlar

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakan bey sağ olun bu anten dediğiniz gibi devreleri de içinde bulunduruyorsa iş görür gibi modacar ile görüştüm mevcut antenin bağlantı somununun çapını öğrenip firmaya bildirdiğimizde takılıp takılmayacağına dair yardımcı olabileceklerını söylediler ancak astra j ye daha önce tatbik edilip edilmediğinin bilgisi firmada yok somun uyarsa da 22-tl lık deneme olacak

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkan link' Alıntı:
hakan bey sağ olun bu anten dediğiniz gibi devreleri de içinde bulunduruyorsa iş görür gibi modacar ile görüştüm mevcut antenin bağlantı somununun çapını öğrenip firmaya bildirdiğimizde takılıp takılmayacağına dair yardımcı olabileceklerını söylediler ancak astra j ye daha önce tatbik edilip edilmediğinin bilgisi firmada yok somun uyarsa da 22-tl lık deneme olacak

hmm bizim antenlerin somun çapını öğrenmek gerekiyor o zaman
anten nasıl sökülüyor hiç denemedim ben de, eğer takılıyorsa ben çekme problemini göz ardı edebilirim
ama yorumlarda iyi çekiyor falan demişler zaten radyoyu hemen hemen hiç kullanmıyorum ben
görsellik daha önde ve aracın kesilip biçilmeden en az zahmetle monte edilmesi yönünde

hilem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img828.imageshack.us

Arkadaşlar bizim anten yerine bu anteni takmak için tavan döşemesininde sökülmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir de delik çapı tutmazsa boşuna söktürmüş olacağız.

HaKaN link' Alıntı:
bizim anteni söküp bu ürünü monte edebilir miyiz acaba?
bu anten süs anten değil içinde elektronik devresi de var galiba

otm760204.jpg

http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-elektronik-amfm-tavan-radyo-anteni-760204/productDetails.aspx?productId=otm760204&categoryId=264129#Yorumlar

hilem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img828.imageshack.us