kis lastigi sikintisi

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kis lastigi sikintisi

mrt54 link' Alıntı:
Erkan Bey Paranıza Kıyıp Kaliteli Bir Marka Almış Olsaydınız Şayet Böyle Bir Sıkıntı ile karşılaşmazdınız. Can Taşıyosun Can Git geri ver onları adam akıllı lastik al adamı hasta etme dingil nerden buldun o lastikleri ara ertanı ayarlasın sana ordan 4 lastik...

005hihih

erkan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar an itibariyle sorunu gidermis bulunmaktayiz...sikinti cok basitmis herkesin basina gelebilir...lastiklerin yonleri farkliymis taktirdigim arkadasin bir anlik dalginligindan kaynaklaniyor...yonlerini farli takmis outside olmasi gereken tarafi inside yapmis..lastiklerin desen ve yonleri farli 2 si doru 2si farkili...az once devistirildi teste cikildi sorundan eser kalmadi...cok onemli bi hata herkesin bilgisine...

erkan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muradddd  general_Dancing

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

erkan54 link' Alıntı:
Muradddd  general_Dancing

Ben dedim sana zaten Müdür vardır. Bu işte bi bit yeniği yoksa Maxiss Dünya ahiret gardaşım olsun iyi markadır.  kahka536 kahka536

erkan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay arkadaş ya nasıl kıvırdın maxsis sevdiğimizden değil bu kıs çıkartalım..yaza birdaha alcaz yazlık onun peşindeyim ben...lastikler harbi güzelyaaa bende severim maxsisi  dancee dancee dancee dancee