kis lastigi sikintisi

erkan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar maxsis marka kis lastigi taktirdim.aracim astra j sport 215-50-17  ebatlar ..aracim her dirdksiyon manevrazinda her tarafi oynuyor.rot_balas yaptiirdim sikinti gitmedi...canim sikildi nedeni ne olabilir...basina boyle bisi gelen oldu mu ..yardim.yoksa lastikleri sokturucem hiz yapamiyorum ...100 gecemiyorum araba beni urkutuyor...trsekurler.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Her tarafı oynuyor derken ne demek istediniz? Titreme mi yapıyor yoksa başka türlü bir şey mi?

erkan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kis lastigi sikintisi

Yani demek istedigim direksiyonu ani saga sola  oynattigim zaman araba altimdan kayacak hibi oluyor..yani arka lastikler on lastiklerden bagimsiz calisiyormus gibi sert biseklilde serit degistirdigimde arcta ani cekis gucu sinyal lambasi yaniyor..bana rotlarda sikinti var dediler yaptirdim yok sikinti gitmedi...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ESP devreye giriyorsa bunun rotla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Lastikler den kaynaklanıyor gibi. Yani tutunma baya düşük o zaman.

erkan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk defa boyle biseyle karsilasiyorum.konuyu kime anlatsam oyle sey mi olur diyor.arabaya bindiklerinde abi arabada fena sikinti var diyor.yeter yoldan cikcaz diyor...

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin bütün sıkıntı, almış olduğunuz kış lastiklerinde,aldığınız yere gidip tespit yaptırın lastikleri değiştirsinler.Rotla balansla alakası yok...

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede problem lastikten kaynaklanıyor, bence aldığınız yere başvurun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lastiklerinizde sikinti var anlasilan keske bilinmis bi marka alsaydiniz.
Michelin alpin veya goodyear ug9 iyidir. Ucuz olsun derseniz
Petlas'ın fiyatlarida uygun.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erkan54 link' Alıntı:
Arkadaslar maxsis marka kis lastigi taktirdim.aracim astra j sport 215-50-17  ebatlar ..aracim her dirdksiyon manevrazinda her tarafi oynuyor.rot_balas yaptiirdim sikinti gitmedi...canim sikildi nedeni ne olabilir...basina boyle bisi gelen oldu mu ..yardim.yoksa lastikleri sokturucem hiz yapamiyorum ...100 gecemiyorum araba beni urkutuyor...trsekurler.

eski aracıma goldanbredge diye bi marka lastik takmıştım çin malı bende öyle hissediyodum sonra michelın aldım arabanın yola tutunduğunu hissettim kış lastiği olarak ben iki hafta önce petlas aldım gayet memnunun tavsiye ederim

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

erkan54 link' Alıntı:

Erkan Bey Paranıza Kıyıp Kaliteli Bir Marka Almış Olsaydınız şayet Böyle Bir Sıkıntı ile karşılaşmazdınız. Can Taşıyosun Can Git geri ver onları adam akıllı lastik al adamı hasta etme dingil nerden buldun o lastikleri ara ertanı ayarlasın sana ordan 4 lastik...