kedi gözlere led uygulaması

• Konuyu başlatan tonyhawk
  • Başlangıç tarihi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kedi gözlere led uygulaması

noproblem91 link' Alıntı:
abi plaka lambasını hiç merak edip söküp baktın mı? içine 1 tane led ampul mü koymuş yoksa döşemiş mi
3 tane serit seklinde led var. Ariza yapmaz bozulmaz dediler

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
arkadaşlar bugun 3 araba ankara opakta kedı gozlere led uygulattık sonuc aşağıda foto kalıtesı bıraz dusuk tel. ile cekıldı
[img=450x600]http://img62.imageshack.us/img62/8399/resim002pv.jpg[/img]
resim003v.jpg

resim005z.jpg

bu arada güven ustaya ,remzi ustaya ve yedek parça ramazan beye tesekkurlerımı iletiyorum.Ramazan yıne gırdın kanımıza  :D
Bu işlemi nerede yaptırdınız?yapan ustanın telf ve adresini verebilirmisiz.ևok güzel olmuş selamlar..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

ümit abi ostım opakda yaptırdım sız oraya gıdın benım ısmımı verın bu arada ısmım oktay ramazanı bulun orda o sıze yardımcı olur.

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
ümit abi ostım opakda yaptırdım sız oraya gıdın benım ısmımı verın bu arada ısmım oktay ramazanı bulun orda o sıze yardımcı olur.
Teşekkür ediyorum.Forumu okuyunca odak ta Ramazan ustanın adresini gördüm.Kazasız belasız kullanmak dileği ile..

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar  abiler dün  bayrampaşa  odak a  gittim  kedi gözlere led uygulaması için    herifler    baktı  baktı  yapamayız  dediler  topkapıyı aradılar  onlarda  yapamayız  dediler  normal  bi  led  ciye  çektim  abi  yaparım  dedi    fiyat  150  tl  çıkardı  sizce  yaptırayım  mı    bide  ordan  çıktım  egzoz cuya  gittim  kumandalı  sistem  taktırdım

C

cozgul

Bilgi Girilmemiş

Fiyat Yaklaşık %30 yüksek.. Ayrıca Yetkili serviste taktırmanın gönül rahatlığı

siz bilirsiniz ama Ankaraya yolunuz düşecekse taktırmayın gelince burada taktırırsınız

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

34 eyg 07 link' Alıntı:
arkadaşlar  abiler dün  bayrampaşa  odak a  gittim  kedi gözlere led uygulaması için    herifler     baktı  baktı  yapamayız  dediler   topkapıyı aradılar   onlarda   yapamayız  dediler   normal  bi  led  ciye  çektim   abi  yaparım  dedi    fiyat  150   tl   çıkardı  sizce   yaptırayım  mı     bide   ordan  çıktım  egzoz cuya  gittim   kumandalı  sistem  taktırdım
bence pazarlıkla 100-120 arası bırseye yaptır sorun olmaz kardesım ama servıste yaptırmak ıstersen ankaraya beklerız her zman

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbulun ayna alti led  i
Ankaranin kedi gozu led i
Meshur desenize