Kaza sonrası araç değer kaybı :(

alperenemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçenlerde Ankara Kentpark alışveriş merkezinde aracım park halinde iken bir bayan yanıma park etmeye çalışırken sağ kapılar tarafından aracıma dalmış. Hanımefendi geri vites diye ileriye takmış olan olmuş ve koskoca 3 parklık yerde aracıma vurmuş. Sağolsun güvenlikçiler olaya müdahil olup beni bir şekilde buldular. Birde iki saat aman trafik sigortam bozulmasın kocamı çağırim kayınbabamı çağırim yok parası neyse verim diye 3 saatimi heder etti. Çok sinirlendim hiç kaza yapmadığım aracımda iki kapı boyalı artık (yetkili servis değişim dedi ama ben boyayın yoksa özelde yaptıracağım dedim). Yetkili serviste Kaskodan yaptırdım. Tramer sonucu karşı taraf %100 kusurlu çıktı. 
Şimdi ben aracım için değer kaybı talebinde bulunmak istiyorum. Yetkili servis en az 2000 TL değer kaybı olduğunu bildirdi. Bu değer kaybı nedir nasıl talep edilir? Kendim takip edebilir miyim yoksa avukatlık bir durum mu? Sırf her önüne gelen araba sürüyorum diyerek trafiğe çıkmasın diye bu işi takip etmek istiyorum. Karşı tarafın sigorta şirketi Sompo Japon Sigorta. Daha önce bu konuyu yaşayan, gören duyan arkadaşlar varsa bilgilendirmede bulunurlarsa sevinirim.  :huh: :(

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Kaza sonrası araç değer kaybı :(

Geçmiş olsun değer kaybı davası hakkinda net bir bilgim yok ama sigorta şirketinizden bilgi almayi deneyin avukat vs olunca işin içinde sizin elinize geçecek paranin yarisini yada ona yakini ister sanirim avukat.

Durduk yere başınıza iş açmiş karsi taraf çok sinir bozucu

şef111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun..Aynı olayın benzeri benimde başımama geldi..Bende değer kaybı davası için araştırma yapıyorum..Kimisi karşı tarafa kimisi karşı tarafın sigorta şirketine daha açmam gerektiğini söylüyor..Kesin bir bilgim yok

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konu önemli aslında salağın biri gelip bir sürü değer kaybına sebep oluyor bunun bir bedeli olmalı

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi