kasko şirketleri ?

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar. 2012 Astra aracıma kasko yaptıracağım senelerdir Ergo yaptırıyorum ama bu sene biraz yüksek fiyat verdi (910 TL) Aksigorta 670 lira fiyat verdi. acaba hangi firmadan yaptırsam siz hangi firmayı önerirsiniz?

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kasko konusu bana göre hassas bir konu. Teminat tutarları ve klozları çok detaylı inceleyip karar vermek gerekir

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ucuza kasko yapıp daha sonrasında müşteriyi mağdur eden sigorta şirketlerinden aman uzak durun. gerekirse biraz fazla verin ama büyük firmalarla çalışın.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbir içerik bilmiyorum ama heralde aksigortayı tercih ederdim. fiyat farkı çokaz değil. şirket küçük bi şirket değil etrafımdaki insanlardan aksigortayı yaptıranlar var. Benimki şuan groupama.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel Kasko da vardı. mapfree sigorta kapsamında ama sadece yetkili servisleri baz alıyor.. 740 liraydı. ben ergo dan 920 liraya 4 taksit yaptırdım. sigortam da 496 lira yine ergo dan. ergo dan genel olarak memnunum onun için bozmak istemedim. kasko dediğiniz gibi sigorta ile aynı değil biraz daha önemli bir konu.. teşekkürler..

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel Kasko da vardı. mapfree sigorta kapsamında ama sadece yetkili servisleri baz alıyor.. 740 liraydı. ben ergo dan 920 liraya 4 taksit yaptırdım. sigortam da 496 lira yine ergo dan. ergo dan genel olarak memnunum onun için bozmak istemedim. kasko dediğiniz gibi sigorta ile aynı değil biraz daha önemli bir konu.. teşekkürler..
Ergodan memnunum dediniz ya,merak ettim: ergoyu en başta neden tercih etmiştiniz ve memnun kalmanızı sağlayan ne oldu?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
30-35 yıldır Anadolu Sigorta ile çalışıyorum. Fiyat bakımından diğerlerinden bir tık daha fazla olabilir ama şimdiye kadar beni hiç üzmediler. Trafik sigortası karşı tarafa ödeme yaptığı için ikinci planda olabilir ama kasko sigortası gerçekten önemlidir. Seçerken titiz davranmakta fayda var.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ergodan memnunum dediniz ya,merak ettim: ergoyu en başta neden tercih etmiştiniz ve memnun kalmanızı sağlayan ne oldu?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam geçen sene aracımın arka camı bir karganın sert birşey atmasını sonucu patladı ve yenisi ile değiştirildi. bu süreçte hiç bir zorlukla karşılaşmadım ve aracım yarım günde teslim edildi. bir arkadaşım da modifiyeli aracını kasko yaptırdı yine benim aracılığımla ergodan ve arkadaşımı da hiç üzmediler bütün modifiyeli parçaları tek tek temin edip yaptırdılar.. bunları düşününce ergo yu seçtim..