Kasım Ayı Otomobili...

Kasım Ayı Otomobili...

• Kullanılan toplam oy
    129
  • Anket kapatılmış .

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ne celal..? Anket herkese açık. Forum üyesi herkes böyle bi hakka sahiptir !

O zaman ben de bu tür bir hakka sahibim. Kimse birşey diyemez.

Benim yorumlarım dahil konuyu en başından oku. Şu sebeten diye gerginlik yapmadan açıkama yap.

Benim yorumum halen ayı yoktan yere problem ürettildi.

Sen silinen mesajları göremezsin. Silinen en az 10 mesajım var, hepsinde de anlattım. Benim anlatmak istediğim herşey silinen mesajlarda var. Yönetim incelesin, sonra gel açıklayayım. 100 Kişiye farklı farklı zamanlarda tek tek açıklama yaptım, 100 kişiye daha yaparım, söylediğim herşeyin arkasındayım.

Bknz: Buyrun, buradan yakın...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
konu dışına taşmayalım artık... rica ediyorum hepinizden...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağatay kardeşim,Armağan arkadaşım bütün mesajları tek tek okudum.Bakın burada bir hata olduğuna inanıyorsanız buna saygı duyarız biz burada bu sebeple varız,ama herhangi bir haksızlık olduğunu dile getirmek istiyorsanız bize ulaşabileceğiniz farklı bölümler ve özel mesajlar söz konusu.Çağatay beni gayet iyi tanır,eskiden beri bir ahbaplığımız var,onun sayesinde bana msn den dahi ulaşabilirdiniz bu konu buralara gelmeden hallolurdu.Ama eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız bunu bu ankette bu şekilde dile getirerek hiç bir yere varamazsınız.Üsluptan dolayı siz haklıyken haksız durumada düşebilirsiniz.Uzaklaştırma alan arkadaşlar olabilir,herşeyden öte birbirimize kırılabiliriz,değermi şu iki günlük dünyada?O sebeple benim bütün senden ve Çağatay kardeşimden ricam herhangi bir sorununuz varsa bizlere lütfen özelden ulaşın ve konu dışına çıkmadan burada araçlara yorum yapılsın ;)

Ve eklemek istiyorum ki hepimiz çok yoğun gün içinde iş,güç,okul olan insanlarız.Kafamızda milyon tane şey var.Umutuda biliyorum cidden çok yoğun bu aralar,sizin haksızlık olarak gördüğünüz şeyi belli ki iyi niyetinden yapmış ve emin olun kimseyi kayırdığından değil.Bu kadar üstüne gitmeyin lütfen hepimiz burada bu sitenin en iyi şekilde işlemesi için görev yapıyoruz bunu lütfen dikkate alın.

İnşallah oylamanın bundan sonraki kısmı güzel gider ve ricalarımı dikkate alır değerlendirirsiniz.Dediğim gibi herhangi bir sorununuz varsa lütfen p.m. kullanın.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazı ve yönlendirme için teşekkür ederim sayın bölüm sorumlum :)
Şaka bi yana da, sonuna kadar katılıyorum sana çağrı..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet... son 27 saate gireceğiz 10-15 dk sonra :):) yunus açıkara önde...

bu arada arkadaşlar, başkanım :):)
hani fotolar, yarın anketi açacağız.. katılım listesi hazır ama fotolar gelmedi kimseden... ARALIK için...

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyun her zaman dedıgım gıbı sade olana , beyaz olan corsa daha sade ve tatlı geldı gozume oyum ona , hayırlı olsun...