Karter koruma alımı (izmir)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Arkadaşlar Merhaba

Yolların kötü olmasından ve motorun aşırı derecede kirlenip yabancı maddelerin girmesini engellemek için aracıma Karter koruma taktıracağım,
perşembe günü bir kaç bayiden fiyatta alıcam eğer izmir veya çevresinde ikamet edipte karter koruma taktırmak isteyenler varsa toplu alım için görüşebilirim belki makul bir fiyat çıkar.
yanılmıyorsam aşağı yukarı 100TL civarında.

saygılar

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Karter koruma alımı (izmir)

100  tl için grup oluşturmaya değmez :)  al gitsin  volkanım :)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Zayten almayi dusunen varsa izmirde bana haber versin ben bi ayar cekicem :) 20-30 oraya verecegime benzin alirim :D

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaptır yaptır iyi olur  :) malum türkiye yolları.... :mad:

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ankara opandan 100 TL'ye almıştım,valla karter koruma iyi de bizim burdaki kediler kartelin deliklerinden geçerek benim motora ulaşıyor orada ısınıyor keratalar.Geçen gün tam arabayı çalıştıracam motor tarafından bi ses geldi,kaputu bi açtım ağalar kurulmuş motorun üstüne uyuyolar.O değil motora sıkışıp telef olacak bizim motoru da pert edecekler.Ben de çözümü buldum sabah arabayı çalıştırmadan kornaya basıyorum,korkudan tohumları dökülüyo zıpçıkların evil_Daemon

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

toplu alacaksanız 50 tl ye kadar zorlayın bence

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya bu karter koruma ıcın onden kazalarda motor ıcın sakat dıe duydum motor kaza anında kendını bırakamıyomus  soruu

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karter  korumasız araç kullanmak tam manası ile bir kumar. başımdan geçen bir olayı anlatayım.
eski opel corsamda  çevre yolunda takriben 80-90 km hızla giderken  önümde seyreden motorlu sürücünün nasıl olduğunu anlayamadığım bir biçimde kaskı uçtu !!!  ve  aracımın altına girdi.
o hızda seyrederken duramadım ve en az 50 metre kask altımda sürüklendi resmen ateş çıkardı arabanın altından.  Nihayetinde aracı sağa çektim ve ne göreyim !  yağ damlıyor aracın altından ! kartele zarar vemiş kask.  deli cesaretiyle ve  servise yakın olmam sebebiyle  aracı çekici çağırmadan servise götürdüm. kartelin bana maliyeti ( tamir edildi)  tam 300 tl oldu.  (özel bir sebepten ötürü kaskodan yaptıramadım)
dandik bir kartel muhafazam olsa  bu başıma gelmeyecekti.  ondan bu aracımı alırken 100 tlye taktırdım şimdi kafam rahat.
trafikte her an herşey olabiliyor, kimin aklına gelirdiki öndeki gerizekalı motorcunun kaskı uçup benim aracımın altına girsin ! ondan ötürü  biz önlemimizi alalım.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Araci ilk alirken akil edemedik bir an once arabaya binmek istedim :)
Bugun yarin gidip taktiracam, ozellikle kedilerden cok cekiyorum arabayi daire olarak kullaniyorlar.