Kar Çorabı

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kar Çorabı

sn. xylent size aşk tesadüfleri sever filminden bir anektod;

olamaz mı olabilir :D

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu kar çorabı ve kar paletini daha önce araştırmıştım. Hiç kullananı görmedim ama kar çorabı bana çok efektifmis gibi gelmiyor, ayrıca lastiğin bu çorabın icinde patinaj yaptığını söyleyenleri duymuştum. Kar paleti ise (su örümcek gibi olan) çok hoşuma gitti, hatta gecen hafta neredeyse sipariş verecektim ancak onun da en kötü yani karın buzun bittiği yerde HEMEN çıkarmak gerekiyormuş yoksa çok çabuk deforme oluyormuş. Aslında ikisi de takma çıkarma acısından süper, cok pratik ancak ne kadar kullanışlı olduğunu kullanan biri söylese de biz de bilgilensek... Zinciri de uzun yolda falan kalmaz isem takmam, onun yerine taksiye binerim daha iyi, jantlarima yazık !

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kar çorabı almak istiyorum, bu ürünü bizzat kullanmış olan arkadaş var mı ?

punta324

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende kar çorabı almak istiyorum.malum zincir takmak karışık bir bulmaca çözmek gibi.araca verebileceği zararda cabası. şuan bir sitede isim vermem yasak diye vermiyorum. 70 tl ye var..videolarını izledim hepsi benzer zaten. kullanan arkadaş varsa memnun oluruz.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

punta324 link' Alıntı:
bende kar çorabı almak istiyorum.malum zincir takmak karışık bir bulmaca çözmek gibi.araca verebileceği zararda cabası. şuan bir sitede isim vermem yasak diye vermiyorum. 70 tl ye var..videolarını izledim hepsi benzer zaten. kullanan arkadaş varsa memnun oluruz.

Forumumuzda paylaşım yaparken site ismi, link, fiyat vb. tüm detayları paylaşabilirsiniz. Bu konuda hiçbir kısıtlamamız söz konusu değil.  :)
Biz sadece üyelerimizin şahsi çıkarları ve ticari amaçları için forumda reklam yapmasına izin vermiyoruz.  general_Shame_on_you

Bu nedenle siteyi yada ürün linkini bizimle paylaşmanızda hiçbir sakınca yok.  :)

wolkanozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende almayı düşünüyorum bu kar çorabını ama tam emin olamıyorum, hiç kullanan arkadaş var mı acaba forumda?