Kaput göcuk duzeltme

Bugraerdem

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sali günü malesef talihsiz bir kaza gecirdim. Yola aniden atlayan bir kopege carpmaktan kacamadim sol far tarafindan carpan kopek malesef kaputun ucunu biraz eğdi. Tampon zaten degisecek far da ama kaputa gocuk duzeltme yaptırmak beni baya üzdü. Boyasiz göçük duzeltme satışta arabamin degerini düşürür mu?yada ne kadar düşürür. Ön panelde izgarada panjurda hiç-bir sey yok.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Araca hasar işlenir bence siz far kurtarılır durum daysa farı es geçin pahalı parça tampon zaten sadece tampon olur diğer ekleri ek olarak alınır göçük de olsa biraz fiyat kırılır ama elinizde resim varsa o konuda sorun olmayabilir yeterki değişmiş yada boyalı olmasın
Tampon boyaya girmezde değişse sorun olmaz kayıt gözükür onuda bildirirsiniz şase de sorun yoksa sıkıntı olmaz bence

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sali günü malesef talihsiz bir kaza gecirdim. Yola aniden atlayan bir kopege carpmaktan kacamadim sol far tarafindan carpan kopek malesef kaputun ucunu biraz eğdi. Tampon zaten degisecek far da ama kaputa gocuk duzeltme yaptırmak beni baya üzdü. Boyasiz göçük duzeltme satışta arabamin degerini düşürür mu?yada ne kadar düşürür. Ön panelde izgarada panjurda hiç-bir sey yok.
Öncelikle geçmiş olsun.. Sizlerde ve köpekte bir şey yoktur umarım... Sorunuza gelecek olursam Kaan hocamın dediği gibi ekspertizde boya veya değişen çıkmayacağı için bir problem olacağını sanmıyorum ancak kaputu sökmeden düzeltiyorlardır diye umuyorum; bazı yerler parçaları sökerek boyasız düzeltme yapıyor ve de bu olay ekspertizde sök-tak olarak karşımıza çıkıyor buna dikkat etmek lazım...

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Bir canlya çarpıp bu hasarın oluşması oldukça üzücü..Allah daha büyük kazalardan hepimizi korusun...Kaza Fotolarını mutlaka saklayın...Boyatsanızda değiştirsenizde fiyat fazla oynamaz...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Bir canlya çarpıp bu hasarın oluşması oldukça üzücü..Allah daha büyük kazalardan hepimizi korusun...Kaza Fotolarını mutlaka saklayın...Boyatsanızda değiştirsenizde fiyat fazla oynamaz...
Gaziantepde çok oynuyor üstad malesef kaza boya varsa hatta temiz ise aynı para olsun 3 4 yaş daha büyük yine alırlar