Kaput Filmi Mevcut Araca Boya Koruma

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba,
֖ncelikle forumda biraz araştırdım, belki ben bulamadım belkide yoktu bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum.
Aracımda 60 cm yarım kaput filmi mevcut. Yaptırmadan öncede boya koruma yaptırmamıştım. Aracım malum işim gereği şantiyede gün boyu toz ve güneşe maruz kalıyor. Bu nedenle boya koruma yaptırmak istiyorum. Aracım 3 aylık ama dediğim gibi yarım kaput filmi var. Nasıl bir uygulama yapılacak bilmiyorum sökülmesi gerekiyor mu kaput filminin. Söktürmeden yapılırsa arada ton farkının olacağını düşünüyorum. Kaput filminden de açıkcası memnun değilim çok çabuk toz oluyor filmin üzeri ve kendini çok belli ediyor. Sonuç olarak ne yapmam gerekiyor ?  :-\

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaput Filmi Mevcut Araca Boya Koruma

Kaput filmi özellikle uzun yolda çok faydalı. Bence sökmeyin. Boya korumaya gelince de size kalmış ama ton farkı olacağını sanmıyorum. Olsa bile sonuçta aracın kaşını gözünü taştan topraktan esirgiyosunuz  045thumbsup

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Herkese Merhaba,
֖ncelikle forumda biraz araştırdım, belki ben bulamadım belkide yoktu bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum.
Aracımda 60 cm yarım kaput filmi mevcut. Yaptırmadan öncede boya koruma yaptırmamıştım. Aracım malum işim gereği şantiyede gün boyu toz ve güneşe maruz kalıyor. Bu nedenle boya koruma yaptırmak istiyorum. Aracım 3 aylık ama dediğim gibi yarım kaput filmi var. Nasıl bir uygulama yapılacak bilmiyorum sökülmesi gerekiyor mu kaput filminin. Söktürmeden yapılırsa arada ton farkının olacağını düşünüyorum. Kaput filminden de açıkcası memnun değilim çok çabuk toz oluyor filmin üzeri ve kendini çok belli ediyor. Sonuç olarak ne yapmam gerekiyor ?  :-\
İsterseniz Ankara'da bu işlerin üstadı bir arkadaşa yönlendirebilirim. Sorununuzu tertemiz bir biçimde halledecektir.

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=8770.msg198171#msg198171