KAPI EŞİĞİ SEÇİMİ

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: KAPI EŞİĞİ SEÇİMİ

daha önce kullanmamış biri olarak soruyorum acaba sonradan sökülmek istendiğinde orada boyayı sökecek bir iz bırakır mı

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
daha önce kullanmamış biri olarak soruyorum acaba sonradan sökülmek istendiğinde orada boyayı sökecek bir iz bırakır mı
Sonradan sökmek istediğinizde boyaya bir zararı olmaz sıcak su ile sökerseniz prolem yaşamazsınız ama kuru kuruya sökerseniz düşük bir ihtimalde olsa bazı bölgelerde boyayı deforme edebilir ama bu çok küçük bir ihtimal genellikle çift taraflı yapıştırıcılar sorun teşkil etmez güvenle alıp uygulayabilirsiniz sökeceğiniz zamanda sıcak su yardımı ile problemsiz sökebilirsiniz

geçen günlerde bir arkadaşımız cam rüzgarlığını sökmüştü ve kapı eşiğinden daha ciddi biryer cam rüzgarlığının takıldığı yer ve bir problem yaşamadı çok şükür alıp kullanabilirsiniz

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11164.15

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

son bir soru daha bu metal bir parça olduğu için alüminyum gibi sanırım yapıştırdığımız kısımda kapıyı deforme edebilir mi eşiği tam sarmış çünkü orijinali gibi değil?

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aşağıdaki adresten satıcıyla iletişim kurularak , 2 kapı için olduğunu öğrendim ama ben 4 kapı için istedim ve yeni imalatta
olduğunu söylediler sağolsunlar ilk olarak bana gönderdiler . Biraz riske girdim çünkü daha denememişlerdi  arka kapıları
ama Allahtan sorun çıkmadı bu günde montajını yaptırdım.
Almayı düşünen arkadaş olursa ürün için oldukça kaliteli alt kısmı siyah plastik yapıştırma bantları üstünde geliyor ve bantlar oldukça sağlam tutuyor ama riske girmeme açısından 3 noktadan küçük silikon damlatması yapıldı üst kısmı metal ne mat nede çok parlak yazı karakterleride bence güzel yazılar ve çizgiler loş kırmızı yanıyor ne çok parlak nede çok sönük tam istediğim gibi çıktı şunuda belirtiyim yazılar ve çizgiler farklı renklerde olabiliyor çünkü yazı ve çizgi renklerini için renkler nasıl olsun diye sordular .
Satıcı içinde şunu söyleyebilirim güvenilir hızlı ve ilgili diyebilirim .Ben Seçkin bey diye biriyle muhatap oldum .
Bu sahibindenki adresi

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-isikli-esik-opel-astra-j-hb-2010led-kapi-esigi-2-prc-134057406/detay

Bunlar ürün resimleri :

֖n kapı eşiğine takılınca

arka kapığı eşine takılınca

Satıcıyı muhtemelen bilirsiniz ama ben yinede sitenin adresini vereyim
http://www.s-dizayn.com/tr/about_us/

Dip not: Satıcıyı ve Seçkin beyi hiç tanımam
reklam değil bilgilendirme amacıyla paylaşılmıştır..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Hocam kablo bağlantılarını nasıl hallettin?

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iç aydınlatmadan 4 kapıya ayrı tesisat çekildi .