Kaliper Kapağı Modifiyesi

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Kaliper Kapağı Modifiyesi

ozgun88 link' Alıntı:
valla Muratcım senin aracı yaza merak ediyorum satılmazsa  ;)

(gerçi benim içimdeki ses satmaktan vazgeçeceğini söylüyor :) )
Satılmaz ya da vazgeçersem Onurody araçta siyah bakalım nasıl durucak ve bizim gibi kabiliyetsizlerin yapabileceği bir uygulama ise hemen alıcam :D

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim hayırlı olsun biliyorsun bizim orjinal jantlara olmuyor kaliper kapağı o yzden dikkat etmeni öneririm bende iki gün önce yaptırdım arkadaşların dediği gibi iki vida ile sabitle kaliperlere sabitle ki sökmek kolay olsun senin elin bir çoğuna yatkın zaten bilirsin ;)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Ahmet fotoğraf gönderir misin kardeşim
Kaliperleri mi çekip yüklicem abim hem makinem hem arabam yok nöbetteyim bu ara bir yoğunluk var en kısa zamanda yüklicem

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Ahmet yani aldak uymaz mi diyorsun? Hevesimi torpuluyorsun bak arabani pirketlerin ustunde janti sokulmus bulursun sonra.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hay tüküreyim be seninde hevesine soruyorsun soruyorsun icraat yok  :D uyar mı uymaz tabi olmuyor bizim sport jantlarına uygun değil diyor herkes denemedim ama uymaz diye düşünüyorum ben opc lere taktım kışın iki vida zaten kendim sökücem sorun yok yani fotoları yükleyince anlarsın  ;) bugün astram için bir sürü şeyler yaptım..  005hihih

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bende cam filmi plakalık iptali app plakaydı kaput filmiydi vs. vs. derken çok yakında aydınlatmalara el atacam. Fırsat olmuyor ki kardeşim, araba daha bugün 2.000 km oldu sen düşün..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Bende cam filmi plakalık iptali app plakaydı kaput filmiydi vs. vs. derken çok yakında aydınlatmalara el atacam. Fırsat olmuyor ki kardeşim, araba daha bugün 2.000 km oldu sen düşün..
Bırak kardeş bu işleri millet face de online sen forum da her daim  :D cam filmini bende ikinci kata geçtim  ;D plakayı da yaptırcam eskişehire gidince 60 lira fiyat verdiler montaj dahil sana ne dediler bide bu bize ceza olarak dönerse aydınım netcez  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Kardesim app plakayi netten cok ucuza cozdum. Filmleri 3m 1,5 numara yaptim cuk oturdu. Yemisim cezasini. Araba bambaska geliyor artik. Kaput ve tampon korumayida cozuyorum bu ay. 3D paspasi zaten aldim kullaniyorum. Aydinlatma safhasina gecicem sonra Ahmetcim, yak su farlarinida çak resimlerini :D