Kadife Folyo Kaplama

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ömer bey, benim aldığım sette 4 kapı gözü içi, torpido gözü, koldayama içi, soldaki küçük göz ve bardaklık için tek parça ufak ped geldi. Bardaklıktaki komple sarmıyor sadece yuvarlak ufak bir parça ama iş görüyor.

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test edildi onaylandıiyifikir
Ben de yazılarınızı görünce graficar ile bi görüştüm fakat astra j seti sport ve cosmo'lara göre, kendilerine de belirttim, kolçak içi parçasını yollamaz ve fiyatta 10tl indirim yaparız dediler. mert bey (@mertk) acaba sizin aldığınız sette hangi kısımlar vardı? Bardaklığı sordum ve bardaklığın sete dahil olmadığını bardaklıklar için ped tarzında bir malezeme göndereceklerini söylediler. Oktay bey (@goktasoktay) ben sizin fotolarınızda bardaklıkta da uygulama gördüm sanki. Sizin aldığınız dönemden bu yana fiyat aşırı artmamış ama içerikte eksiltmeler yapılmış gibi geldi bana...

Ömer bey, evet sette bardaklık ile ilgili parça yok. Lakin ben görüşüp istemiştim. Onlar da ellerinde kalıp olmadığını söylediler ama fazla parça gönderdiler. Ben de kağıtla kalıp çıkarıp kendim keserek yapıştırdım. Siz de öyle yapabilirsiniz fakat epey uğraştırıyor doğrusu. Hazır kalıplı olan kısımlar çok kolay ve muntazam oturuyor..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Uygulamadan bu yana bir yıldan fazla zaman olmuş. Kalkma yapar mı ya da kayma vs olur mu gibi sorulara artık net yanıt verebilirim. Hala ilk günkü gibi duruyor. Hiçbir deformasyon ya da problem olmadı. Düşünenlere duyurulur..
Aradan bir yıl geçmiş dönüş mesajı yazmanız büyük incelik ben yeni gördüm böyle bir uygulamayı teşekkür ederim uygulayacağım ilk fırsatta

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim. Ne kapı içlerine ne de kolçak bardaklık gibi yerlere koyulan şeyler tıkırtı yapmıyor bir kere. Hem de kalite hissini artırıyor gerçekten. Tavsiye ediyorum..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende almayı düşünüyorum sanırım alacağım bilgiler için teşekkürler ilerde acaba kalkma yapsa vb bi afet olsa bozuldu yırtıldı yandi falan onu kaldırdığımizda acaba eski hali çokmu kötü olur yani en azından yapıştırıliyor temizlenebilir mi ?

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende almayı düşünüyorum sanırım alacağım bilgiler için teşekkürler ilerde acaba kalkma yapsa vb bi afet olsa bozuldu yırtıldı yandi falan onu kaldırdığımizda acaba eski hali çokmu kötü olur yani en azından yapıştırıliyor temizlenebilir mi ?
Hayır en güzel yanı bu. Kendiliğinden yapışkanlı yekpara parçalar. Zaten uygulama yaparken çıkarıp çıkarıp taktığım oldu aynı yere iyi hizalamak için. Buna rağmen ne yapışkanı kayboluyor ne yapışkanı iz yapıyor.

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayır en güzel yanı bu. Kendiliğinden yapışkanlı yekpara parçalar. Zaten uygulama yaparken çıkarıp çıkarıp taktığım oldu aynı yere iyi hizalamak için. Buna rağmen ne yapışkanı kayboluyor ne yapışkanı iz yapıyor.
Ben şimdi bunun siparişini vericem, acaba bizim foruma özel indirimi hediyesi felan olur mu ?

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben şimdi bunun siparişini vericem, acaba bizim foruma özel indirimi hediyesi felan olur mu ?
Ben Graficar la Konuştum Yıl Sonuna kadar Kargolar Ücretsizmiş ben siparişi vericem bilginiz olsun. Kargo bedeli 8 TL miş toplamda 110 Tl

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben Graficar la Konuştum Yıl Sonuna kadar Kargolar Ücretsizmiş ben siparişi vericem bilginiz olsun. Kargo bedeli 8 TL miş toplamda 110 Tl
Ben de dün görüştüm, hatta pazarlık ettim kargo sizden olsun diye😁. Mümkün değil dediler, Sepetimde de 110tl+8tlkargo olarak görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: mrtklc

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben de dün görüştüm, hatta pazarlık ettim kargo sizden olsun diye😁. Mümkün değil dediler, Sepetimde de 110tl+8tlkargo olarak görünüyor.
Yalnız şöyle dediler Engin Yıldız diye birisi IBAN ATTI havale yaparsanız dedi kargo bizden sene sonuna kadar dediler hatta forumdan geliyorum dediler forumdakilerede duyurursanız sevınırım dedı bende pazarlık yaptım kargo bizden olur jest olsun dediler ben atacam zaten daha onceden yaptıran arkadaşlarda var sorun olucağını zannetmiyorum !

• Beğen
Tepkiler: omeroz