K&N kutu ici hava filtresi aldim

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: K&N kutu ici hava filtresi aldim

Kn kutu filtrenin normal filtreden farkı özellikle performans olarak gözlemlerinizi bekliyoruz

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:
Kn kutu filtrenin normal filtreden farkı özellikle performans olarak gözlemlerinizi bekliyoruz

Aynen benimde aklımda kısmetse Mart ayında bakımda bende K&N ye geçmeyi düşünüyorum...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:

Filtre geldi de taktırıp konu açmaya kısmet olmadı çünkü büyük geldi uymadı gelen filtre, 33-2966 numarası 33-2964 olacak heralde değişim yapılacak şimdi bekliyoruz  :( Ne kısmetsiz adamım ya 1 haftada zor geldi gelen de uymadı  :( madd

Alacak arkadaşlar numarasına dikkat etsin atmosferikle turbonun numaraları ve ebatları farklı  exclaim

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Filtre geldi de taktırıp konu açmaya kısmet olmadı çünkü büyük geldi uymadı gelen filtre, 33-2966 numarası 33-2964 olacak heralde değişim yapılacak şimdi bekliyoruz  :( Ne kısmetsiz adamım ya 1 haftada zor geldi gelen de uymadı  :( madd

Alacak arkadaşlar numarasına dikkat etsin atmosferikle turbonun numaraları ve ebatları farklı  exclaim
Evet turboyla atmosferikler farklı.Ankara'dan Halil Abi atmosferik olanından galiba yurtdışından almıştı.Onun aracı torboluydu.:) Bana kısmetmiş ben de ondan satın aldım.Beklediğinize değecek.Motor biraz daha nefes alıyor.Beygir gücü dahi  bir iki beygir artıyor.Gaza bastığınızda az biraz daha canlılık hissediyorsunuz.Hafif bir homurtusu da var.Ben şimdiden hayırlı olsun diyorum. greatt

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Evet turboyla atmosferikler farklı.Ankara'dan Halil Abi atmosferik olanından galiba yurtdışından almıştı.Onun aracı torboluydu.:) Bana kısmetmiş ben de ondan satın aldım.Beklediğinize değecek.Motor biraz daha nefes alıyor.Beygir gücü dahi  bir iki beygir artıyor.Gaza bastığınızda az biraz daha canlılık hissediyorsunuz.Hafif bir homurtusu da var.Ben şimdiden hayırlı olsun diyorum. greatt
thnxx

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım hocam cok tesekkurler. Konuyu takip ediyordum. Ben de k&n 33-2964 1.6 115lik aracim icin filtremi taktim. Filtre kutudan cikinca posetliydi. Ben ic kismina dokunmadan kenarlarindan tutarak taktim yag var miydi dikkat etmedim ama vardi sanirim. Sanki aracimin acildigini hissettim.bir de yag degisimi olacak mobil 1 esp yag koyduracagim.
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/2v1jJv.jpg[/img][/url

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konuyu baştan sona kadar okudum öncelikle bu konuyuda yemeğe bağlayan abilerime teşekkürü bir borç bilirim..  thnxx
şimdi Bmc mi alsak kutu içi yoksa K&N mi almak mantıklı yada  1.4 T ne gerek var  orjinalini mi taksak

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

UnStabLe link' Alıntı:
konuyu baştan sona kadar okudum öncelikle bu konuyuda yemeğe bağlayan abilerime teşekkürü bir borç bilirim..  thnxx
şimdi Bmc mi alsak kutu içi yoksa K&N mi almak mantıklı yada  1.4 T ne gerek var  orjinalini mi taksak

Kutu ici K&N al kardesim dusunuyorsan. Ben kit olsun diye cok istemistim ama motor isisindan nasil izole edecegimi bulamamistim.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

UnStabLe link' Alıntı:
Aynı ürün, yaptığı iş aynı, BMC'nin malzeme kalitesi daha yüksek bravoo