jetta - superb- passat

hangisini seçersiniz ?

• jetta

Oy: 8 9.3%
  • superb

Oy: 42 48.8%
  • passat

Oy: 36 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    86

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amblem güncelleniyor, nisanda autoshow da yeni logonun lansmanı yapılacak,
yetkili satıcı - showroom gibi büyük armaların hepsi yine yeşil olacak ancak araçların ön arka ve direksiyon üzerindeki logoları metalik renkte gelecek...

skoda-new-logo-590x376.jpg

Skoda-Auto-New-Logo.jpg

skoda-fabia-sports-design-concept-5.jpg

0610_z+skoda_joyster_concept+front_headlights.jpg

İşte şimdi harika olur.Zira skoda kullanırken o yeşil amblem direksiyonda olunca ıygh diyordum hep...

alpxtreme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem dizel hem donanımlı olması sebebiyle superb yi tercih ederdim.En çok arka diz mesafesi ve bagaj kapağı hoşuma gidiyor.

Yeni jetta yı incelemedim ama forumlarda işçiliğinin eski kasasına göre çok kötü olduğundan bahsediliyor.Ön kaputtaki hidroliği bile iptal etmişler. Direk kaplamalarını sert plastikten yapmişlar.

Passat güzel araç ama içinde hiç bir değişiklik yok.Bir tek saat eklemişler.

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
superb gerçekten süper bi çıkış yaptı parçada zamanla sıkıntınız olabilir diğeryandan passatla jettayı kıyaslamam eğer durumunuz elveriyorsa passat alınız :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw nin satış stratejisi çok dengelidir hiç bir aracını diğerine kırdırtmaz super b zaten passata gücü yetmiyen alamıyanlar için çıkmış bir alternatifdir mesela audi ye gücü yetemeyenler için audinin kasasında gene satılan seat xeonu üretiyor.. yani hiç bir aracını diğerine kırdırtmaz tam aksine alternatiflerini oluşturuyor insanlar gene vw gurubundan çıkmasın diye neticede skodada alınsa seatda alınsa audi de alınsa vw nin kasasına giriyor bütün para..

tabiki imkan varsa benzinle baş ederim diyorsanız passat ekonomi ön plandaysa dizel superb en son jetta ..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Ben olsam aralarında en asil olanı hangisi ise onu alırdım.

aleco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni superb comfort 105 hp tdi hem en genişi hemde dizel olması sonuçta volkswagen kalitesi var skoda'da:D:D

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skoda'nında vw olduğunu düşünürsek kesinlikle superb ;)