j kasa volant ve baskı balata

bordo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba;
2012 j kasa 1,3 dizel astram var aracım 95000 km de baskı balata değişecek neredeyse yokuş yukarı geri viteste oynamıyor bile çekiş iyice düştü geçen ay enjektörlerini temizlettim biraz iyileşme oldu ama baskı balata iyice bitti.
buraya kadar herşey tamam
tamircilere gidiyorum hemen volant değişmesi gerekir diyorlar volant arızalı olunca kendini hemen belli etmezmi illa değişmesimi gerekir tamir olmuyormu.
birde bu arabada hem oynak hemde sabit volant varmış yani servis başka normal tamirci başka şeyler söylüyor
başına bu tarz arıza gelen oldumu hiç

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba;
2012 j kasa 1,3 dizel astram var aracım 95000 km de baskı balata değişecek neredeyse yokuş yukarı geri viteste oynamıyor bile çekiş iyice düştü geçen ay enjektörlerini temizlettim biraz iyileşme oldu ama baskı balata iyice bitti.
buraya kadar herşey tamam
tamircilere gidiyorum hemen volant değişmesi gerekir diyorlar volant arızalı olunca kendini hemen belli etmezmi illa değişmesimi gerekir tamir olmuyormu.
birde bu arabada hem oynak hemde sabit volant varmış yani servis başka normal tamirci başka şeyler söylüyor
başına bu tarz arıza gelen oldumu hiç

oynar volantlıdır o kesin. sabit volanda satılıyordu h kasalar için.
siz şimdi baskı balatayı değiştirip volantı değiştirmesseniz yakın zamanda ses yapmaya başlar volan. ayrıca volandaki aşınma yüzünden yeni baskı balatayı yeterince kullanamadan yine kaçırmaya başlama ihtimali var.
bi kaç parçacıdan baskı balata volan ve bilya fiyatı alıp düzgün birine değiştirin kurtulun...
zamanında yetkili servisin volana 1440 + işçilik istemesi yüzünden sadece baskı balata değiştirip 50 bin km sonra tekrar komple değiştirmek zorunda kaldım.
marka olarak luk veya sachs bulacaksınız. zaten ikiside aynı mal bildiğim kadarıyla.