İzmir (Servis & Bayiler)

İzmir'de En Çok Memnun Olduğunuz Servis Hangisi?

• Arkas Otomotiv Servis Opel Karşıyaka

Oy: 18 25.7%
  • Egem Opel Otomotiv

Oy: 9 12.9%
  • Opel Egem Araştırma Merkezi

Oy: 5 7.1%
  • Çınarlı Opel Egem Otomotiv

Oy: 0 0.0%
  • Kavuklar Otomotiv ve Opel Servis ve Bayii

Oy: 7 10.0%
  • Mercanlar Otomotiv

Oy: 11 15.7%
  • Opel Surtaş

Oy: 19 27.1%
  • Opaz Opel Otomotiv

Oy: 1 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    70

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İzmir (Servis & Bayiler)

cancanada link' Alıntı:
arkadaslar sımdı mercanlar aradı benı opel turkıye gm yolladıgı anketı 10 10 10 oalrak doldurun sıze yag hedıye edelım dedıler.. bende tabı emrınız olur dedım.. arabamın dengesını bozdular yag la kandırcakalr benı :S
??? O nasıl iş öle ya rüşvet verir gibi ? Bir kere size böyle bir teklif sunmaları etik değil ki hangi yüzle arayıp böyle bir teklif sunabiliyorlar.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

bende sasırdım ılgnc bır durum bes dakka once aradılar fazla bısı dıemeden kapadım garıbıme gıttı cunku..

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=cancanada link=topic=2204.msg48232#msg48232 date=1317038203]
bende sasırdım ılgnc bır durum bes dakka once aradılar fazla bısı dıemeden kapadım garıbıme gıttı cunku..
[/quote

merhaba ;
daha önce serviste bir sorun yaşayıp,bu servisi torbalı opel'e şikayet mi ettiniz ? oradan size anket yollamalarını pek anlayamadım da !! bizi aydınlatırsanız seviniriz .. mercanlar zaten çok dandik geldi bana!!

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

hayır arabayı denemeye aldım sıkayet edıcektım ama etmedım .. yanı henuz etmedım.. bu aracı aldıgınıza daır yollanan bır anket hatta eve gıtmıs babam yollym mı dedı gerek yok dedım gelınce hallederım.. bır de anket geldgıne daır maıl geldı bana.. ama bunu cevaplamayaınız dıgerını yollaynız dıe.. yanı sıkayetle alakalı degıl .. ama bu nasıl bır cureettır anlamadım adamlarınkı.. hatta arayanda bayandı..

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dandikliklerini böyle örtmeye çalışıyorlar galiba .. yaa içeri giriyosun,çalışanlarda bi hava ,bi artislik ,görcen valla burunlarından kıl aldırmıyorlar!! bu olayı yaz Gm 'e bence,derslerini alsınlar..biraz kendilerine çeki düzen versinler,değilmi ama ?

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

yazıcam da su anda arabamda bır sorun olustu eger en son bunların yapmaya calıstıkları sey ıcınse dava bıle acabılırım

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
yazıcam da su anda arabamda bır sorun olustu eger en son bunların yapmaya calıstıkları sey ıcınse dava bıle acabılırım

tabiki hakkımızı aramamız gerekir..servismi bi hata yaptı,yada bi hasar verdi ?

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ya ısın aslı arkadan bır ses gelıyordu.. gıttım bunlar sole yapcaz bole yapcaz depoyu sokcez falan dedıler.. sonra beceremedıler motordan mazotu cektıler ondan snra araba fazla yakmaya basladı .. ne alaka dıceksınız ama durum bole sabahları zor calısıor sankı bıseyı eksık yapmıslarda aracda sıkıntı yaratıyor gıbı..  ve bana yaptıları acıklama ıste herkes garantıdeylen sesler cok gelıyor yok garantı bıtınce seslerde bıtıyor vs. ıs bıtıncede dedıklerı bızım aklımıza gelmedı bu arabalarda depolarında kaldırac mı ne bısı yokmus kaza anında patlamasın dıe.. o aklımıza gelmedı senına raba tecrube oldu ddıler postaladılar benı.. ve o hafta ıcın ozel teknık opel servısı vardır aydnda .. yolum dustu sorayım dedım  adam daha sozum bıtmeden abı sen delı mısın bunun ıcın mzot mu cektırılır bunun  sebebı depoda kaldırac yok kaza anında patlamasın dıe demez mı.. cıldırcaktım.. ana servısı bılmıo saka gıbı .. sımdıde dalga gecıolar sanırım.. su adresı bulayım gm nın guzel bı maıl dosucem..

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

döşe ,döşe...hatta tel aç ..ben birkeresinde F kasa astram için ,türkiye GM 'i arayıp konuştum..o zamanlar genel müdür kevin jackson mı neydi ,ona kadar ulaşmıştım!! belki de hala odur bilemiyorum.. sonrada servis etrafımda dört dönmüştü !! bi halttan anlamıyorlar..adamların çoğu zaten sanayiden gelme ,eğitim sıfır !!

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı Egemden aldım yalnız eve yakın diye Karşıyaka Arkas a ARACIN alt taraftan ses geliyor şikayetiyle başvurdum akşam geldiğimde 1 amartisör arızalı olduğundan 2 amartisörü birlikte değişmişler(garantiden) 3bravvo .Başka birzaman sonra yan nikelajlar solma şikayetiyle başvurdum hemen not aldılar(garantiden).Başka zaman akşamları dikkat etiiğmde sağ farın ledli kısmının iç tarafında su lekeleri görünüyordu kışlık bakıma gittiğimde farıda öylesine gösterdim belki bi uygulama ile o sorun çözülür diye onuda hemen not aldılar(garantiden) 3bravvo Doğrusu içerdeki su lekerinden dolayı 1600 Tl değerinde farın değişmesine garantidende olsa gönlüm razı gelmedi ama ne yaparsın...Ha bu arada kışlık bakımda soğutma suyu kabı basınç kontrolü yapılmış ve arızalı olduğu tespit edilmiş oda değişmiş kışlık bakımda antifiriz gibi işçilik gibi tek kuruş ödetmediler.Tel geldi nikelajlar ve far gelmiş nasip olursa sabah Arkastayım herkese tavsiye ederim güleryüzlü çalışanlarınada thnxx  bravoo ARKAS KARşIYAKA