Istanbul'da Oto Yikama Tavsiyesi?

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, merhaba. Yuksek lisansa baslamam sebebiyle haftaya Istanbul'a yerlesecegim. Kalacak yer yurttan once aklima bir sey takildi. Acaba bildiginiz, Orhanli'ya yakin, sebeke suyuyla ve kopukle yikama yapan bir yer var mi? Sayet yoksa kampuste damacana ve kovaya talim edecegim gibi :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıkama yeri olarak bilmiyorum ama araç sanırım siyah ve bol miktarda kirleniyor... aynı dertten muzdaribiz bora kardeş... yıkıyorum ,ertesi gün yine aynı, malesef siyahın kronik sorunu bu :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla yakın olur mu bilmiyorum orhanlı taraflarını anadolu yakası

GÖZTEPE SONAX
ATAŞEHİR SONAX AKADEMİ
ŞERİFALİ CAR WASH

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıkama yeri olarak bilmiyorum ama araç sanırım siyah ve bol miktarda kirleniyor... aynı dertten muzdaribiz bora kardeş... yıkıyorum ,ertesi gün yine aynı, malesef siyahın kronik sorunu bu :D
vallaha siyah kiri pasi cok gosteriyor! =D simdiki planim guvenilir bir yer bulup, arabayi orada bir kere yikatip uzerini ortup, geri donene kadar birdaha acmamak ki bu da bir ay civari edecek =D

ilker_yusuf;' Alıntı:
Valla yakın olur mu bilmiyorum orhanlı taraflarını anadolu yakası

GÖZTEPE SONAX
ATAŞEHİR SONAX AKADEMİ
ŞERİFALİ CAR WASH

Hocam buralarda yikama sebeke suyu ve kopukle mi acaba? Eger oyleyse cok tesekkur ederim, kurtarici bir mesaj oldu bu! Atasehir uzak ama idare eder, ordan gelene kadar kirlenmez en azindan =D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha siyah kiri pasi cok gosteriyor! =d simdiki planim guvenilir bir yer bulup, arabayi orada bir kere yikatip uzerini ortup, geri donene kadar birdaha acmamak ki bu da bir ay civari edecek =d

hocam buralarda yikama sebeke suyu ve kopukle mi acaba? Eger oyleyse cok tesekkur ederim, kurtarici bir mesaj oldu bu! Atasehir uzak ama idare eder, ordan gelene kadar kirlenmez en azindan =d
ataşehir sonax ı kesinlikle tavsiye ederim. ürünler 1. Kalite zaten burası sonaxın akademisi yani okulu olduğundan uygulamalar çok başarılı... Car Wash ve Ataşehir şebeke suyu diye biliyorum. Göztepe emin değilim ama ilgi alaka güzel