İstanbul - Fethiye Güzergah Seçimi Hak.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle herkese selamlar, planladığımız ve 3 kere ertelediğimiz tatilimize sonunda çıkabiliyoruz. :) Bunun için kafamda belirlediğim rota,
İstanbul - Gebze - Bursa - Kütahya - Afyon - Isparta - Burdur - Fethiye bildiğim ve sürekli Antalya'ya giderken kullandığım bir rota ve yollarda genel anlamda iyi olduğunu düşünüyorum.
Fakat diğer bir rota daha var
İstanbul - Bursa - Balıkesir - İzmir - Aydın - Marmaris - Fethiye şeklinde, daha önce bu rotadan geçmiş olan varmıdır ? Hangisi daha mantıklı sizce. İlk yazdığımı biliyorum genel anlamda yolları güzel. Ama 2. rotayı daha önce hiç kullanmadım en fazla izmire kadar gitmişliğim var.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İstanbul - Gebze - Sakarya - Afyon - Isparta - Antalya - Fethiye bu yolu tavsiye ederim..

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu arada Antalyadan Fethiye ye iki defa gittim Fethiyenin yolları gerçekten kötü...Çok taş sıçrıyor araca..Öndeki araçları çok fazla yakından takip etmeyin..Dikkatli kullanmanı tavsiye ederim..Birde Kelebekler vadisine çıkarken dikkat edin..Yolları çok dar ve saçma sapan araç kullanıyorlar...

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu arada Antalyadan Fethiye ye iki defa gittim Fethiyenin yolları gerçekten kötü...Çok taş sıçrıyor araca..Öndeki araçları çok fazla yakından takip etmeyin..Dikkatli kullanmanı tavsiye ederim..Birde Kelebekler vadisine çıkarken dikkat edin..Yolları çok dar ve saçma sapan araç kullanıyorlar...
Evet, bende Kalkana giderken geçmiştim, hatta geçen sene yeni almıştım aracımı ve malesef heryer çizik olmuştu mıcırdan dolayı, tavsiyeniz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Cemil