işimiz çok.. :)

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, aracıma şunları yaptırmayı planlıyorum,servisten orjinal 18'' jant conti sport contact 5 ile (3.000 tl yi bulur fiyat aldım resim aşağıda),necvox platinium, cam çitası,krom kapı kolları,karter koruma,çift çıkış orjinal eğzoz ucu,arka haparlör,cam filmi.. bu kadar, bunların hepsi kabaca ne tutar fikir verirmisiniz ? NOT: serviste yaptırmayı düşünüyorum lütfen yardımcı olun,iyi akşamlar :)                                                                        

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: işimiz çok.. :)

Hakikaten işiniz çokmuş,servisin ekonomik fiyatlar çıkaracağını sanmıyorum en azından navi,krom aksamlar dışarıda çok daha uyguna yapılabilir ki yaptıran arkadaşlarımız çok.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam servis pahalı fiyat söyleyebilir. Jantları dışarıdan (aynısı yoktur ama sport veya cosmo jantı) 1.200 TL'ye diğer aksamları da min. 1500 necvox, 450 cam çıtası, 45-75 kapı kolları, 150 karter koruma, egzosu bilmiyorum arka hoparlör de 150 TL gibi bir rakama hallolur. Cam filmi de 150-200 :)

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam servis pahalı fiyat söyleyebilir. Jantları dıþarıdan (aynısı yoktur ama sport veya cosmo jantı) 1.200 TL'ye diğer aksamları da min. 1500 necvox, 450 cam çıtası, 45-75 kapı kolları, 150 karter koruma, egzosu bilmiyorum arka hoparlör de 150 TL gibi bir rakama hallolur. Cam filmi de 150-200 :)
Hocam walla jantta kararlıyım opal da nuri bey var astra j team'den yardımcı olucak ,Diğer sóyledikleriniz servis fiyatımı ?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetyr link' Alıntı:
...
NOT: serviste yaptırmayı düşünüyorum ...                                                                      

NOT: Serviste yaptırmanızı tavsiye etmem.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam servis pahalı fiyat söyleyebilir. Jantları dışarıdan (aynısı yoktur ama sport veya cosmo jantı) 1.200 TL'ye diğer aksamları da min. 1500 necvox, 450 cam çıtası, 45-75 kapı kolları, 150 karter koruma, egzosu bilmiyorum arka hoparlör de 150 TL gibi bir rakama hallolur. Cam filmi de 150-200 :)
300 TL de çift çıkışlı egsoz fiyatı iyi bir işçilik istiyorsan greatt

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
NOT: Serviste yaptırmanızı tavsiye etmem.
 Nerde yaptırıyım hocam ?? Ankarada general_non_non

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben hepsinin bir anda yapılmasına karşıyım. Anlaşılan görselliği seven birisiniz hepsini hem araştırıp daha ekonomik yaptırarak hemde yavaş yavaş yaptırıp değişikliklerin keyfini sürerek daha güzel olacağı kanısındayım. Ankarada cam filmi için llumar tavsiye ederim.

hosta link' Alıntı:
300 TL de çift çıkışlı egsoz fiyatı iyi bir işçilik istiyorsan greatt
kardeş 300tl nerden fiyat aldın ben çift çıkış için en aşağı 500tl bulmuştum.