İlk Yıkamada, Yıkmacı Hatasıyla Oluşan Çizik Hakkında

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tanıdığım olan oto boyaciya israrim ile yıkamacı pasta cila ücretini ödeyecek. En azından para çıkmadan yapılacak. Cam konusunda ise detailing firmalarına soracağım.
Güzel bir gelişme...İnşallah başkalarınıda mağdur etmezler...

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel bir gelişme...İnşallah başkalarınıda mağdur etmezler...
Belki pasta cila parasını odeyince akılları başlarına gelir. Insanlar bu zor zamanda dişinden tirnagindan arttırıp arac alıyor gelip birisi para kazanacağım dediği işe boyle saygısızlık yapmamalı.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Belki pasta cila parasını odeyince akılları başlarına gelir. Insanlar bu zor zamanda dişinden tirnagindan arttırıp arac alıyor gelip birisi para kazanacağım dediği işe boyle saygısızlık yapmamalı.

Merhaba Tekrardan, Cumartesi günü bu yazdığınız yazı aklıma geldi kaputa ve arka bagaj kapağına baktığımda aynı şeyleri bende yaşamışım Bendede baya çizik falan oluşmuş. Hayırlısı diyorum, benimkide siyah ama ben zaten bayiden alırken seramik kaplama istemiştim ,sağolsunlar o kadar dandikki hiç bir farkı olmuyor kafama takmıştım yenisini yaptıracaktım ama çözümü şöyle buldum zaten kış ayındayız atlatıp, yaza güzel pasta cila ve seramik yaptırırım :)

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
@Ersin_35 hocam 😂 Aynı olay başıma geldi bu hafta salı günü pasta cila ve cizik giderme yaptırıcam bende adamlar bütün arabayı haritaya çevirmiş

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
@Ersin_35 hocam 😂 Aynı olay başıma geldi bu hafta salı günü pasta cila ve cizik giderme yaptırıcam bende adamlar bütün arabayı haritaya çevirmiş
Geçmiş olsun kardeşim. Hep derlerdi düzgün malzeme ile arabayı temizleyin diye. Çok da önemsiz görürdüm ama yaşayınca anladık. Bundan sonra zorda kalsam bile yikatmam. Malesef kasap olmuş hepsi 🤣. Bundan sonra yılda bir iki detaylı temizlik yaptırırım hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Hep derlerdi düzgün malzeme ile arabayı temizleyin diye. Çok da önemsiz görürdüm ama yaşayınca anladık. Bundan sonra zorda kalsam bile yikatmam. Malesef kasap olmuş hepsi 🤣. Bundan sonra yılda bir iki detaylı temizlik yaptırırım hepsi bu.
Aynen katılıyorum 😂 aklıma sen geldin direk. Kendi kendime ilk yazını okuduğumda diyordum nasıl olur ya yani fırçasız köpüklü yıkamada bu hale getirirler öğrenmiş olduk abi nasıl bir bezdir nasıl bir şeydir de bu hale geldi anlamadım 😀

• Beğen

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynen katılıyorum 😂 aklıma sen geldin direk. Kendi kendime ilk yazını okuduğumda diyordum nasıl olur ya yani fırçasız köpüklü yıkamada bu hale getirirler öğrenmiş olduk abi nasıl bir bezdir nasıl bir şeydir de bu hale geldi anlamadım 😀
Sorun kurulama bezinde. O bez ile bir onceki aracın çamurlu yerlerini silip daha sonra senin benim arabamı siliyorlar. Bir bez 5 tl. Bana yikama parası 5 tl fazla dese yeni bez kullansa vallahi veririm. Şimdi en kötü 300 tl pasta cila yarı yarıya paylaşıyoruz. 150 tl ona ve bana zarar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çizik için cama adam gibi bir işlem yapılacağına inanmıyorum. Bir aylık aracımın ön camına uzun yolda taş geldi ve 1 cm kadar çatlak oluştu. Camı değiştirmemek için onarım işlemini tercih ettim. İzmir Kahramanlar'da bulunan bir firmaya gittim. Görevli aracın kaskosu varsa camı değiştirelim dedi. Ben de kaskom yok dedim. Reklamlarınızda boyutu 50 kuruşa kadar olan cam çatlaklarını onardığınız yazıyor, benim hasarım daha ufak dedim. Onarım işini yaptılar, çatlak artık görünmüyor ama taşın geldiği yer belli.

• Beğen

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çizik için cama adam gibi bir işlem yapılacağına inanmıyorum. Bir aylık aracımın ön camına uzun yolda taş geldi ve 1 cm kadar çatlak oluştu. Camı değiştirmemek için onarım işlemini tercih ettim. İzmir Kahramanlar'da bulunan bir firmaya gittim. Görevli aracın kaskosu varsa camı değiştirelim dedi. Ben de kaskom yok dedim. Reklamlarınızda boyutu 50 kuruşa kadar olan cam çatlaklarını onardığınız yazıyor, benim hasarım daha ufak dedim. Onarım işini yaptılar, çatlak artık görünmüyor ama taşın geldiği yer belli.
Ustad zaten taş çukurlarına birsey yapamıyorlar. Onu her işlem yapan baştan söylüyor. Eğer çatlak duzeldiyse o bile başarı. İşlem yapan yerin adı ve adresini dm den alabilirmiyim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ustad zaten taş çukurlarına birsey yapamıyorlar. Onu her işlem yapan baştan söylüyor. Eğer çatlak duzeldiyse o bile başarı. İşlem yapan yerin adı ve adresini dm den alabilirmiyim.
Adını şu an hatırlamıyorum ama yeri çok kolay. Kahramanlar'da yoncanın ayağının dibinde özel su hastane var, onun karşısındaki iş merkezinin (Anemon oteli geçince) alt katında.

• Beğen