III. Cadde Buluşması Fotoğrafları

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: III. Cadde Buluşması Fotoğrafları

cem link' Alıntı:
içim gittide lafmı beynim tavana vurdu yavaşlatılmış çekim yaşadım o anı resmen :D :D
Sonra bı de önüne kıran biri vardı... ;D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Kimse söylemiyor ama buluşmada herkes sana oynuyordu Cem sen farkında değilsin :D Yapılanların hepsi bilinçli..

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

ZL2211 gaz pedalının hakkını verenlerden, freni de arada sırada kullananlardan dikkat et ! :)
Buluşmaya gelirken 3 kere EDS'den geçmek zorunda kaldım, arkadaş tamponuma sıfır geldiğinden, frene bile basamıyordum.. :D

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

cem link' Alıntı:
yok abi yok ben sakınacagım adamların listesini yaptım asssağdaki gibidir :D :D samimi söylüyorum karting yapsam biri içimden geçerdi bu hırs la :D :D

1.UNS
2.Tnrylsl
3.zl2211(özellikle bu üye) :D
4.aktaş

benim niye günahımı alıosun şimdi cem ne zmn üstüne sürdüğümü gördün :D

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla dogru yalan degil ama napiyim sarida cizgiye gelip tereddutte kaliyosun yapistirip gecsen boyle olmucak :D ayrica cem valla nerde donemiyodum hatirlamiyorum hahaha

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

E tereddut eden ben degilim zaten onu ornekleriyle anladiniz cezamda var atakoyde yakalamislar kirmizidan. Tereddut eden emre bende arkadasina yapistim zorla sarilarda gecirdim :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

ZL2211 link' Alıntı:
E tereddut eden ben degilim zaten onu ornekleriyle anladiniz cezamda var atakoyde yakalamislar kirmizidan. Tereddut eden emre bende arkadasina yapistim zorla sarilarda gecirdim :D
Neyse ki EDS arkadan çektiğinden benim plakayı okuyamamıştır takip masafenden dolayı, yine sana gelir cezası :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Abicim bayan diye yavaş kullanır sanıyorsunuz ama öyle böyle değil yani.. :D Allahtan 115hp, 180'lik olsa altında, alayımızın anahtarını alır.. :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

cem link' Alıntı:
:D anahtarı almak zorda :D  180 lik olsa durma da sıkıntı çıkabilirdi :D
Kışkırtıcı sözler bunlar cem, bu sefer duracağı varsada durmaz :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Valla cem ben aracı satıyorum, niyetim 1.6 180hp almak yada GTC alıp OPC'ye çeviricem.. O zaman sanırım durmaktan ya da kalkmaktan yana bir sıkıntım olmaz :D Dolayısı ile tamponumda gelende olmayacağından EDS'ye girme gibi bir durumumda ortadan kalkacak, artık gerisini sen düşün :D