havanlandirma cercevesi

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar sag klima havalandirma cercevem kirildi tek olarak cerceviyi bulamadim internette yardimci olurmusunuz aracim astra j 2013 model hb

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İnternet değilde,bence parçacılar daha uygun olur...Yani çıkmacılardan bence temin edebilirsiniz..Tabi önce servisle irtibata geçin(telefon ile fiyat bildigisi paylaşıyorlar)sonra kazıklanmayalım..Bir ara bana parçacıda 15-20 lira denilen parçayı(radyo ses açma düğmesini) Toyota servisinden bir arkadaş sağolsun bedava yollamaıştı..Maliyeti 4-5 lira gibi birşeydi..

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternet değilde,bence parçacılar daha uygun olur...Yani çıkmacılardan bence temin edebilirsiniz..Tabi önce servisle irtibata geçin(telefon ile fiyat bildigisi paylaşıyorlar)sonra kazıklanmayalım..Bir ara bana parçacıda 15-20 lira denilen parçayı(radyo ses açma düğmesini) Toyota servisinden bir arkadaş sağolsun bedava yollamaıştı..Maliyeti 4-5 lira gibi birşeydi..

servis soruyorum o parca icin ugrasmiyorlar bile bulamadim 1 haftadir

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ozaman en garanti parçacılar...Nette parça kodunu bulup aratmak lazım...Büyük bir ihtimalde yabancı sitelerden sipariş vermen gerekecek..