H7 Philips crystal vision değişimi sonrası hata?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce h7 kısa huzme ampulleri internetten sipariş verip bir ustaya taktırdım. Ancak 2 gün sonra "sağ kısa hüzme arızası" göründü ekranda. 

Ariza var ama ampul yanıyor hiçbir sorun yok dışarıdan. Ariza zaten hemen. Belirmiyyor, çalıştırıyorum, sorun yok, 100 m. gidiyorum sonra görünüyor. Stop etmeden inip bakıyorum, lambalar yanıyor.

1 hafta falan hiç hata almadım. Hatta öylesine arabanın ecusuna baktirdim 0 hata dediler. Son birkaç gündür havalar soğuk, bugün önce sağ sonra ilk defa sol hüzme arızalı uyarısı verdi. 

Sorun nedir anlam veremedim. philips crystal vision da aracın üstündeki orjinal halojen lambalar gibi 12v 55watt. Acaba tam oturtamadi mı takan usta lambaları?

Düşüncesi tavsiyesi olan var mı?

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: H7 Philips crystal vision değişimi sonrası hata?

Merhaba acaba ampüllerden memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum aydınlatma nasıl

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Cvp: H7 Philips crystal vision değişimi sonrası hata?

Qfflline' Alıntı:
Merhaba acaba ampüllerden memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum aydınlatma nasıl

Ampüller çok güzel hocam aydınlatma olarak. Ancak ben arada sırada bilgi ekranında arıza alıyorum. Ancak ampuller yanıyor. Satıcı ile görüştüm olmazsa değiştireceğim yenisiyle. Bunun haricinde sorun yaşamadım. Gayet güzel aydınlatıyor.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum bilgilendirme için

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi