Gündüz Far Ampulü Nasıl Değiştirilir

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Gündüz Far Ampulü Nasıl Değiştirilir

bende onu öğrenmek istiyorum,söken takan arkadaşlar var.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ben mteclerı bıle zor taktım bunlar be ya zor

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

byhorizon(tm) link' Alıntı:
arkadaşlar
aliexpressden bunu buldum ,siz baya tecrübelisiniz bu konuda.Gündüz farına bunu takabilirmiyiz satıcı can bus özellikli olduğunu ve arıza ışığı yakmayacağını söyledi,tabi bu çinli doğru söylediyse ;D birde önünde mercek var 10 watt çok güçlü ışık veriyor,merceksiz xenon gibi kör ediyor :D 
http://www.aliexpress.com/item/New-10W-Super-Bright-CREE-R5-LED-Backup-Light-T20-7440-W21W-360-lighting-Car-Lights/584483434.html

Baya bir zaman geçmiş konuyla ilgili ama gene de bilgi vereyim. Bunlar 7440 yani tek flamanlı gibi size 7443 olması lazım. Gündüz farları yanarken yüksek wat, farlar açılınca da düşük wat olacak şekilde.

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyler turuncu t20 arayan varsa ankara/sasmaz ozen ticaretin karsisinda klips dunyasinda osram kendinden turuncu mevcut.tanesi 10 tl.ben taktirdim gayet guzel oldu tavsiye ederim.arayanlarin isi kolaylasir umarim  dancee

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ttayan link' Alıntı:
beyler turuncu t20 arayan varsa ankara/sasmaz ozen ticaretin karsisinda klips dunyasinda osram kendinden turuncu mevcut.tanesi 10 tl.ben taktirdim gayet guzel oldu tavsiye ederim.arayanlarin isi kolaylasir umarim  dancee

Bilgi için teşekkürler :)

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Ledlerim  geldi. ancak Plastik kapağı actim  farı sokemedim  içerden.2 tırnak var onlara basarak cikartmayi denedim olmadi:zaten çok dar bir yer.silecek suyu uzantisini ve sigorta kutusu kapağında soktum olmadi.püf noktası falan var mi sökmek icin

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bysmail link' Alıntı:
Ledlerim  geldi. ancak Plastik kapağı actim  farı sokemedim  içerden.2 tırnak var onlara basarak cikartmayi denedim olmadi:zaten çok dar bir yer.silecek suyu uzantisini ve sigorta kutusu kapağında soktum olmadi.püf noktası falan var mi sökmek icin
Püf noktası şu;

Duyun arkasındaki kablodan tutup kendinize doğru çekin ve diğer parmağınızla tırnaklardan birine basın duy kabloyla birlikte gelecektir.

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Sokmeyi başardım lamba yandı ancak 1 dk olmadan ampulden duman çıkmaya başladı hemen soktum.neden duman çıktı acaba.normal mi yeni diye mi oldu acaba

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bysmail link' Alıntı:
Sokmeyi başardım lamba yandı ancak 1 dk olmadan ampulden duman çıkmaya başladı hemen soktum.neden duman çıktı acaba.normal mi yeni diye mi oldu acaba
Normal ampulmu ledmi