Gerçekten desteğe çok ihtiyacım var...!

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Şahin hocam, üst viteslerde problem olabilir mi ?

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Şahin hocam, üst viteslerde problem olabilir mi ?
Aynı şey aklımdan geçiyor 1 ve 2 de bir şey yok anladığım kadarı ile 3. vitese geçtiği an başlıyor hız sabitleme sorunu. Ama o fren yapıyor hissiyatı hep var.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Yeni bir şey daha ekliyeyim bu sabah yine denedim 80 in üzerine de çıktım yine çalıştı hız sabitleme. Gideceğim yere gittim kapattım tekrar çalıştırınca aracı hız sabitleme devreye girmedi kısacası her sabah 7 - 8 dk. çalışıyor sonra duruyor taa ki öbür günün sabahına kadar.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam kablolarda ısınma yapıp kapatıyor mu acaba kendini? Beyin ile alakalı olabilir. Bir de frenin altında müşür var. O müşür de hız sabitlemeyi çalıştırmaz. Bizim araçlarda da oluyor bazen. Frense sert basınca düzeliyor. Ancak sizin sorunlar birbirine bağlı gibi. O zaman akla beyin geliyor. Servislerin çalıştığı beyinciler var test ediyorlar tamir ediyorlar. Onlara götürüp baktırsanız? Beyinde sorun yoksa hiç olmazsa o elenir ve tamamen şanzımana yoğunlaşırsınız. Beyin ile şanzıman arasında da düzeltmeler yapıyorlar.. Geçen hafta opel astra h kasanın komple beyin tamire girdi ve şanzıman değişti. 2 kere beyin gitti gelid tamirata çünkü ayar yapıyorlar ve vuruntu gideriliyor.

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Hocam kablolarda ısınma yapıp kapatıyor mu acaba kendini? Beyin ile alakalı olabilir. Bir de frenin altında müşür var. O müşür de hız sabitlemeyi çalıştırmaz. Bizim araçlarda da oluyor bazen. Frense sert basınca düzeliyor. Ancak sizin sorunlar birbirine bağlı gibi. O zaman akla beyin geliyor. Servislerin çalıştığı beyinciler var test ediyorlar tamir ediyorlar. Onlara götürüp baktırsanız? Beyinde sorun yoksa hiç olmazsa o elenir ve tamamen şanzımana yoğunlaşırsınız. Beyin ile şanzıman arasında da düzeltmeler yapıyorlar.. Geçen hafta opel astra h kasanın komple beyin tamire girdi ve şanzıman değişti. 2 kere beyin gitti gelid tamirata çünkü ayar yapıyorlar ve vuruntu gideriliyor.
Şanzımanın sorununu tespit ettim ondan yana sorun kalmadı. Beyindeki parçaların temizliği gerekiyormuş tamamen toz ve kir birikintisinden kaynaklı. Hız sabitleme olayı da perşembe günü çözülecek inşallah.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay