Gençlik hayalim olan bir bertone almak istiyorum

gomecli

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gençlik yıllarımdan kalma bir hayalim olan Bertone almayı düşünüyorum. Temizini bulmak zor olduğu gerçeğinin farkındayım. Beni fazla üzmeyecek bir araç arayışına girdim. Km önce araçta LPG li olmaması benim için daha önemli ama lpg temiz bulursam hayır demem hız meraklısı değilim. Ankara'dayım usta parça konusunda sorun çekeceğimi düşünmüyorum. Özellikle yaşlı bir araç olacağından 1.6 daha yaygın olması tercih sebebim. 2.2 de hayır demem Sizce temiz eli ayağı düzgün araç bulabiliriyiz yada hiç bu maceraya başlamadan bırakalım mı?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Gençlik yıllarımdan kalma bir hayalim olan Bertone almayı düşünüyorum. Temizini bulmak zor olduğu gerçeğinin farkındayım. Beni fazla üzmeyecek bir araç arayışına girdim. Km önce araçta LPG li olmaması benim için daha önemli ama lpg temiz bulursam hayır demem hız meraklısı değilim. Ankara'dayım usta parça konusunda sorun çekeceğimi düşünmüyorum. Özellikle yaşlı bir araç olacağından 1.6 daha yaygın olması tercih sebebim. 2.2 de hayır demem Sizce temiz eli ayağı düzgün araç bulabiliriyiz yada hiç bu maceraya başlamadan bırakalım mı?
Astra h GTC al 1.6 turbo fiyat fark eder ama imkan varsa tabi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çok tarz bir araçtır, opel servisinde staj yaptığım yıllarda showrooma gösterim için gelmişti dibim düşmüştü :)

• Beğen

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
gönlünüze göre bir araç bulmanızı dilerim. ancak bilin ki ağrımayan başınız belki biraz ağrıyabilir. kupon araçlar zor iş yani.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et

Buyurun güle güle kullanın :)

Alınca haberde verinde benim 2.5 v6 Omegamla kapışalım :)

• Beğen