Garanti uzatma

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti için bana verılen fıyat 5000 km ılk 6 aya kadar 1 yıl 400 2 yıl 572 18 ay 30bin kmye kadar 1 yıl= 750 2 yıl 1118.
Ne dersiniz fiyatlar ıyı mı ve yaptırmaya gerek var mı artıları eksılerı nelerdır?

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Garanti uzatma

ben de uzatmak istemiştim ancak bana garanti uzatma olduğunda garantinin içeriğinin farklı olduğunu söylediler yani aracın tamamı garantiye girmiyor ben de bunu duyduktan sonra açıkçası ne garanti içinde ne dışında uğraşmadım

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İçeriğe baktım ben tamamı garantiye gırıyordu ama gerek var mı karar veremedım.2 yıl uzatırsak garantı bozulmasın dıye aracı 2 yıl daha servıse baglayacagız ben 2 yıllık garantım bıttıkten sonra bakımları servıse yaptırıp kazık yemek ıstemiyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
İçeriğe baktım ben tamamı garantiye gırıyordu ama gerek var mı karar veremedım.2 yıl uzatırsak garantı bozulmasın dıye aracı 2 yıl daha servıse baglayacagız ben 2 yıllık garantım bıttıkten sonra bakımları servıse yaptırıp kazık yemek ıstemiyorum
045thumbsup 045thumbsup
En basit ornek gm cam suyu serviste 12 tl
Ozel serviste aynisi 5 tl.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Tabi bide bu işin yagı falanda var servisteki GM Motor yagı 120 TL geçen yandaki tamirciye sordum 50 TL :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eskı aracımda servısın 1700 cıkardıgı bakım artı değişimleri dısarıdan 800'e yaptırdıgımı bılıyorum ama tiptronık vıtes arıza vermıstı ve 8 9 bin gibi para ıstemıslerdı mubarek porsche sankı! Garantıyı falan işin içine katarak 200'e halletmıstım o zaman,  bır de boyle olasılıkları dusunmek lazım; öte yandan 2 yıl garantımız bittikten sonrada  temız kullanılan bır aracın da sonrakı 2 yıl ıcınde ciddi bir  sorun çıkarmayacagını dusunuyorum artı 1100 lira vermek mantıklı bır secım mı onu dusunmek lazım.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Otomatik bi arabanız yok artık. 1100 + Bakım toplamını karşılıcak bi masraf ne çıkarabilir araba?

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende düşünmüştüm uzatayım mı diye ama makul yakıt sarfiyatı ve turbo motorlara lpg 2 sene içerisinde ilerliyeceğini umarak vazgeçmiştim.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben kurban bayramından iki günce 15000 bakımına gittiğmde +1 yıl olarak 570 tlye yaptırdım. küçük detaylar konusunda servislerin kazık olduğu konusunda haklısınız ama iş büyük maliyetlere geldiğinde o zaman +garanti işe yarayacaktır diye düşünüyorum. ben odaktayken tarık bey birinin problemini iyilik yaparak artı garantiye sokturdu 900 tllik işlemi bedavaya yapacaklardı fakat eleman artı garantisini yaptırmasına rağmen yaptırdığı servis evrakları düzenlemediği için (yani üçkağıtçılık yaptığından) eleman 900 tl ödemek zorunda kaldı bayaa da koymuştur sanırım böyle durumlarda artı garanti yüzümüzü güldürür die düşünüorum. o üçkağıtçı bayiye de yazıklar oldun diyorum adını hatırlayamadığım için isim veremiyorum...

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aracı +2 yıl garantisini uzatanlardanim benim aracım AS oldugundan dolayı yaptırdım belki Manuel olsa yaptırmadım AS 2'nci yıldan sonra sıkıntı yaratırsa diye ve aracın bence en önemli kısımlarını garanti altında devam ettiriyor