Follow me ve Korna Onay sesi “Modülü”

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi günler dilerim.Benim bir konuda aydınlatılmam gerekiyor.Aracıma follow me(kapıları açıp-kitleyince ışıkların yanması)ve kapıları kitleyince korna ile datt onay sesi özelliği kazandırmak istiyorum.Bunun için araştırdım ve modül taktırmam gerektiği kanısına vardım.Bu modüller genel olarak merkezi kilit beyninden akım alıyor ki bağlantı şemalarınıda atacağım buraya zira elektrikten anlıyan arkadaşlar beni daha iyi yönlendirir.Ben kendim takmayacağım fakat benim sorum şu.Bu modüller aracıma zarar verir mi her açıdan bakıldığında.Ya da sıkıntı çıkarır mı?Bu modüllerden en az birini taktıran arkadaşlar yardımcı olursa ve tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.Ürünlerin linklerini koyuyorum oradan bağlantı şemalarına bakıp bir sıkıntı olur mu diye yönlendirirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Montajı yapacak usta en önemli konu... Diğer bir konuysa modülde kısa devre olmadığı sürece sisteme zarar vermez sanırım...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aracınız opel ise bu tarz şeyleri tavsiye etmem kısa süre sonra araç aksamaya başlayabilir

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız opel ise bu tarz şeyleri tavsiye etmem kısa süre sonra araç aksamaya başlayabilir
Araç opel.Bu tip uygulamaları yaptıran varmı forumda acaba.Onlarında tecrübelerini dinlemek isterim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
var ise bilgilendirirler follow me su şekilde var araçtan inerken şoför kapısını acın sinyal kolunu çekin dit eder farlar yanar 30 saniye sonra kapanır

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var ise bilgilendirirler follow me su şekilde var araçtan inerken şoför kapısını acın sinyal kolunu çekin dit eder farlar yanar 30 saniye sonra kapanır
O sistemi biliyorum.Cevaplarınız için teşekkür ederim.Benim dediğim olay daha yeni nesil.Birde anlamıyorum opelin satış mantığını.2004 model golflerde bile var bu tip özellikler fakat bu araçta yok.Eskiden araçlar daha dolu geliyordu.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aynen öyle oldu valla far sisteminde bunu yapmıyor nedense belki çoğu araçta bu kumanda dayla far açma var

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O sistemi biliyorum.Cevaplarınız için teşekkür ederim.Benim dediğim olay daha yeni nesil.Birde anlamıyorum opelin satış mantığını.2004 model golflerde bile var bu tip özellikler fakat bu araçta yok.Eskiden araçlar daha dolu geliyordu.
Merhabalar korna modulunu arabaniza uyguladiniz mi ? Nasil oldu ?