Flexride mi AFL+ mı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten yol tutuşu iyi olan bir araç için flexride şasi ancak çok uç noktalarda sürücü egosu için gereklidir.

vanery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yol tutuşu konusunda çok beğendim J kasa bir aracı geçen gün öyle bir sıkıştırdım ki çok aşırı yüklenmedikçe yoldan ayrılma ve kayma yapmadı.
evime giderken geniş bir u dönüşü yaptığım bir yer var arkadaşımın Toyota Verso su ile o viraja biraz hızlı ama kontrollü girdim kimse yoktu araçta bur bakim ne yapcak araç araç kıçdan kayma yaptı ve ben toparlamasam kaldırıma girecektim :)
Aynı kavşağa Astra J ile Verso ile girdiğimden daha sert ve hızlı girdim çok hafif kafadan kayma yaptı ve kendiliğinden toparlanıp yola girdi çok etkilendim açıkcası.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j versoyla kıyaslandırılamaz yol tutuşunda aynı segmentte değiller ve yüksek bir araç verso. gerçi corollada aynı tepkileri verirdi size emin olun kafadan ve kıçtan kayma yapardı. astra j gerçekten sınıfında en iyi yol tutuşuna sahip araçlardan biri...

vanery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j versoyla kıyaslandırılamaz yol tutuşunda aynı segmentte değiller ve yüksek bir araç verso. gerçi corollada aynı tepkileri verirdi size emin olun kafadan ve kıçtan kayma yapardı. astra j gerçekten sınıfında en iyi yol tutuşuna sahip araçlardan biri...

Evet çok haklısın astra J kullandığım araçlar içinde en çok güven veren bir model olduğu için astra almaya hazırlanıyorum :) O viraja o hızla girmeme neden olan da bana verdiği güvendi :)