Falken marka lastik

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Arkadaşlar babam gecen gün aracına falken marka (ismini ilk defa duydugum) lastikleri 650 tl ye taktırmış aractaki ilk izlenimlerin önceki marka kumho lastiklerden bariz bir şekilde sessiz aracın sert süspansiyonuna ragmen darbe emişleride gayet başarılı yani kısacası hoşuma gitti lastikler tabi kalitesi nasıldır tartışılır sizce fiyat ve kalite olarak nasıl bir lastik bilgisi olan varmı

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Falken marka lastik

Cok garip markalar duymustum, bir yenisi eklenmis oldu. Hangi firmanin yan sanayisi belli mi? Arastirdiniz mi siz?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Hangi firmanin,yan sanayimi vs.hicbir bilgim yok ama japon üretimi oldugu kesinmis babamin tanidigi bir lastikci muhtemelen babamda japonsa tak demis ve taktirmis bende ilk defa duyuyorum bu markayi ama basarili lastik ilerleyen zsmanlarda bende düsunmuyor degilim

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Jinyo  - Duro- bunlarda benim ilk defa bu sene duyduklarim

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Falken benım bıldgım cok yenı degıl uzun zaman oncede gorup duymustum bı arkadasımın aldıgı alfada vardı bu lastıkler ordan bılıyorum 2010 yılı bu arada kotu degıkldı yanı hıcbır problem yasadıgını duymadım bende kullanıyrdum aracı bır problem yoktu yanıı

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Falken dandik bir marka değildir arkadaşlar Japon kökenlidir ve genelde yumuşak hamurlu - sessiz lastikleriyle bilinir, Türkiye de yeterince reklamı vb olmadığından pek bilinmiyor yakında Petlas tarafından ülkemizde üretilecek.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Falken i Alman malı sanıyordum, 2 gün önce dar bir yolda trafikte tıkanıp kaldım, solumdaki kamyonun lastikleri dikkatimi çekmişti teknik detaylarına falan bakıyordum, önce Falken yazısını gördüm sonra made in japan yazısını baya şaşırmıştım. Bu arada her dingildeki lastikler farklı markaydı :)

ahmetkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Gecen sene kullandığım kışlık lastikler. Gayet memnundum simdi ebatlar ile beraber lastikler de değişecek

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
Arkadaşlar babam gecen gün aracına falken marka (ismini ilk defa duydugum) lastikleri 650 tl ye taktırmış aractaki ilk izlenimlerin önceki marka kumho lastiklerden bariz bir şekilde sessiz aracın sert süspansiyonuna ragmen darbe emişleride gayet başarılı yani kısacası hoşuma gitti lastikler tabi kalitesi nasıldır tartışılır sizce fiyat ve kalite olarak nasıl bir lastik bilgisi olan varmı
2bin Km önce ben de falken taktırdım. benim için ilk öncelik fiyatıydı o yüzden tercih ettim. Tanesi 225'e taktırmıştım. benim ilk izlenimlerime göre fren mesafesi yeterli değil ve jant koruması yok.