ÇÖZÜLDÜ Egr valf iptali sonrasi yanan ariza lambasi

Hakan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2007 corsa d dizel ben egr valfini 3 kere temizlettim her temizlikden sonra bikac ay goturdu lamba tekrardan yandi bu sefer valfi mekanik ve yazilimsal iptal yaptirdim. Motor lambasi artik yanmiyor.
Fakat bu seferde ingiliz anahtarli servis isigi yandi cihazda sildiremedim arizayi surekli yaniyor bakimlarida yeni yapildi bunun egr iptaliyle ilgisi varmidir daha once boyle biseyle karsilasan arkadaslar yardimci olabilirmisiniz ?

Hakan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracta suan hissedelir bi problem gozukmuyor ariza bu servis isigi haricinde

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bakim km sini sifirladinizmi bakim kmsi geldigi anda yakiyordu sanirim ingiliz anahtarini

Hakan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun opelcide cihaza baglattim p0602 hata kodunu veriyor. Enjektor miktari ayari kodlanmamis diye yaziyor opel servisinde usta ariza kodunu silemiyorum cunku enjektorlerinde bi problem yok senin diyor. yazilim koduyla alakali diyor egr icin yazilim atilmisti yazilimciya sordum hala donus yapmadi bana bununla ilgili bilgisi olan varmi ?

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun opelcide cihaza baglattim p0602 hata kodunu veriyor. Enjektor miktari ayari kodlanmamis diye yaziyor opel servisinde usta ariza kodunu silemiyorum cunku enjektorlerinde bi problem yok senin diyor. yazilim koduyla alakali diyor egr icin yazilim atilmisti yazilimciya sordum hala donus yapmadi bana bununla ilgili bilgisi olan varmi ?
atılan yazılım hatalı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
mekanik yapıldıysa tekrar arıza ışığı yanmaz orjinal yazılıma dönerseniz daha iyi olur programlama hatası yapılmış

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Hakan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü enjektör kodlarini yeniden araca tanitinca ariza lambasi söndü tesekkurler yardimlariniz icin